Kinga Rusin padła ofiarą oszustwa. "To skandal i chamstwo". Wykorzystano też wizerunek Kożuchowskiej i Wojciechowskiej

Kinga Rusin padła ofiarą oszustwa. Sprawa jest na tyle skomplikowana, że oszust lub oszuści działają poza Polską, co znacznie utrudnia wyciągnięcie konsekwencji. Była prowadząca "Dzień Dobry TVN" jest wściekła!

Kinga Rusin od kilkunastu tygodni nie była aktywna w mediach społecznościowych. Dopiero niedawno zdradziła internautom, że wraz ze swoim partnerem Markiem Kujawą zaszyli się na egzotycznej wyspie, gdzie zdalnie wykonują swoje zawodowe obowiązki. Była prowadząca "Dzień Dobry TVN" zdążyła pochwalić się już kilkoma zdjęciami z radosnych wojaży, jednak przy okazji jednej z najnowszych fotek skupiła się na czymś znacznie mniej przyjemniejszym, a mianowicie oszustwie, którego ofiarą się stała.

Kinga RusinKinga Rusin pochwaliła się, jak spędza wolny czas na rajskiej wyspie. Internauci: Tak trzeba żyć

Kinga Rusin padła ofiarą oszusta. Jest wściekła

Bycie gwiazdą ma równie dużo wad, co zalet. Tych gorszych aspektów życia w blasku fleszy doświadczyła właśnie Kinga Rusin. Wizerunek prezenterki bez jej zgody został użyty do reklamy pewnego podejrzanego specyfiku, o czym sama zainteresowana szybko zaalarmowała obserwatorów na Instagramie.

UWAGA! OSTRZEGAM PRZED OSZUSTAMI! NIE POLECAM ŻADNYCH SZEMRANYCH LEKÓW! (...) Mój wizerunek w krążącej w sieci reklamie podejrzanych medykamentów został wykorzystany bezprawnie! Jakiś oszust próbuje wcisnąć ludziom coś, co może być niebezpieczne dla ich zdrowia i używa do tego znanych nazwisk! Poza mną widziałam jeszcze w tej „reklamie” Monikę Olejnik czy Katarzynę Dowbor! Do reklamy dołączony jest całkowicie zmyślony wywiad! Nie dajcie się oszukać! Ja nie mam z tym nic wspólnego! Podobnie jak pozostałe panie - czytamy pod postem dziennikarki.

Kinga RusinKinga Rusin wyleciała na wakacje już w listopadzie! Na jachcie towarzyszy jej Kujawa

Kinga Rusin jest wściekła, ponieważ oszust pozostaje bezkarny.

Jestem wściekła, tym bardziej że oszust działa spoza Polski i nie da się go ścigać zgodnie z polskim czy unijnym prawem. Jest w zasadzie bezkarny!... - dodaje Rusin.

Kinga Rusin nie jest jedyną poszkodowaną gwiazdą. Lista jest całkiem spora.

Dziękuję wszystkim poszkodowanym koleżankom za informacje. Okazuje się, że do powyższej reklamy wykorzystano również nazwiska i wizerunki: Małgorzaty Kożuchowskiej, Katarzyny Skrzyneckiej, Martyny Wojciechowskiej, Doroty Gardias. Wszystko po to, żeby oszukać i wyciągnąć od nieświadomych ludzi pieniądze! To skandal, chamstwo i przede wszystkim przestępstwo - podsumowała wzburzona.
 

W dobie popularności mediów społecznościowych niestety nieprawdziwe reklamy z gwiazdami w roli głównej zdarzają się coraz częściej. Mamy nadzieję, że uda się pociągnąć oszusta do odpowiedzialności.

Zobacz wideo Monika Zamachowska o aferze z Kingą Rusin
Więcej o: