Agnieszka Kaczorowska chwali się brzuchem ciążowym. Już widać krągłości. "Zdrowo rosnę"

Agnieszka Kaczorowska opublikowała nowe zdjęcie, na którym możemy zobaczyć jej pierwsze ciążowe krągłości.

Agnieszka Kaczorowska i jej mąż Maciej Pela spodziewają się narodzin drugiego dziecka. Para ma już córkę Emilkę, a niedawno ogłosiła radosną nowinę dotyczącą drugiej ciąży na okładce magazynu "Party". Teraz tancerka i aktorka postanowiła po raz pierwszy pokazać ciążowe krągłości.

Agnieszka KaczorowskaKaczorowska spodziewa się dziecka. Fani już wcześniej zauważyli ciążowe krągłości. Aktorka: Może to skrzywdzić kobietę

Zobacz wideo Jak Agnieszka Kaczorowska reaguje na "dobre rady" innych mam?

Agnieszka Kaczorowska chwali się ciążowym brzuchem

Gwiazda dość długo ukrywała drugą ciążę. Na jakiś czas zniknęła z Instagrama, czym zaniepokoiła swoich obserwatorów. Niektórzy z nich podejrzewali nawet, że aktorka faktycznie może spodziewać się drugiego dziecka i nawet szukali znaków, które mogłyby o tym świadczyć. Agnieszka Kaczorowska była tym faktem oburzona i podkreślała, że nie wypada sugerować ciąży kobiecie, która nie wspomina o tym ani słowem, ponieważ nie wiadomo, czy nie kryje się za tym osobista tragedia. Na szczęście w przypadku Agnieszki Kaczorowskiej nie ma o tym mowy i obecnie oczekuje narodzin drugiego dziecka.

'Familiada'"Familiada". Kapitanka nie posłuchała drużyny i zaliczyła wpadkę. Strasburger zareagował

Wszystkich tych, którzy byli przez ostatnie wiele miesięcy zaniepokojeni moją szczupłością/chudością, a nawet według niektórych anoreksją (O zgrozo! TO CHOROBA i pamiętajcie, że rzucanie słów na wiatr czasem może mieć okropne konsekwencje!) pragnę z radością zawiadomić, że zdrowo ROSNĘ...a w zasadzie rośnieMY. I tak będzie przez kolejne kilka miesięcy. Nie musicie się martwić - napisała Agnieszka Kaczorowska.
 

Aktorka nie ujawniła, w którym miesiącu ciąży jest obecnie, ale nie da się ukryć, że jej ciążowe krągłości są jeszcze niewielkich rozmiarów. Być może za jakiś czas ujawni płeć dziecka?

Więcej o: