Małgosia Rozenek wkleiła się na zdjęcie Berniego Sandersa. Fani nie zrozumieli żartu: 43 lata na karku. Odpowiedziała na przytyk

Małgorzatę Rozenek, podobnie jak setki tysięcy internautów, szalenie rozbawiły memy z Bernim Sandersem, amerykańskim senatorem, który przyszedł na inaugurację prezydentury Joe Bidena w dość nietypowym stroju. Nie wszyscy obserwatorzy Małgosi docenili jej poczucie humoru. A szkoda.

Małgorzata Rozenek wypoczywa w Meksyku. A raczej stara się odpocząć, ponieważ przez cały pobyt musi mierzyć się z przytykami ze strony internautów. Zaczęło się od pozornie niewinnej fotografii rodzinnej, którą Majdanowie zrobili sobie w ruinach. Uwagę internautów zwrócił najmłodszy syn Małgosi i Radka, Henryk, który - ich zdaniem - został źle włożony w nosidełko.

ZOBACZ TEŻ: Małgorzata Rozenek zwiedza ruiny w Meksyku, a fani patrzą na Henia. "Masakra, biedne dziecko". Gwiazda zaczęła się tłumaczyć

Później nie było lepiej. Kiedy Małgosia pochwaliła się zdjęciami z zajęć jogi, zarzucono jej... wyretuszowanie sylwetki. Na te zarzuty Rozenek odpowiedziała na InstaStories, pokazując, jak wygląda jej ciało na nagraniu.

CZYTAJ TEŻ: Małgorzata Rozenek pokazała brzuch na InstaStories. Teraz już wiadomo, czy używa Photoshopa

Małgorzata Rozenek w ogniu krytyki. Fani nie docenili jej poczucia humoru

Burzę w szklance wody wywołało teraz zdjęcie Małgosi Rozenek, która wkleiła swoją głowę do tułowia amerykańskiego senatora, Berniego Sandersa. Polityk w ostatnim czasie cieszy się ogromną popularnością wśród młodzieży i stał się bohaterem tysięcy memów. Wszystko z powodu swojej "stylizacji", którą wybrał na inaugurację prezydentury Joe Bidena. Żonę Radzia, podobnie jak setki tysięcy internautów, rozbawiły żarty z senatora. Zresztą - on sam się z nich śmieje. Niestety, nie wszyscy zrozumieli dowcip. 

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na pełnym czułości filmiku z synkiem Henrykiem

W obszernym wpisie na Instagramie Małgorzata starała się wytłumaczyć obserwatorom, o co chodzi w jej zdjęciu:

Poszłam o krok dalej #berniesanders A TERAZ DO WSZYSTKICH, KTÓRZY NIE WIEDZĄ O CO CHODZI, ale postanowili jednak się zbulwersować: Bernie Sanders, amerykański senator, na inauguracji prezydentury Joe Bidena miał na sobie właśnie taki strój. Kurtkę, która nosi od lat i rękawiczki które dostał od nauczycielki ze swojego okręgu, a które ona zrobiła z zużytych swetrów. Autorem zdjęcia jest Brendan Smialowski. Wydźwięk tysięcy memów z Sandersem, jest taki, żeby być sobą niezależnie od sytuacji, która panuje wokół Ciebie. TO NIE JEST ŻADNA KPINA ZE STARSZYCH LUDZI. Cytując samego zainteresowanego: "My w Vermont wiemy, jak radzić sobie z zimnem i z tego powodu aż tak bardzo nie przejmujemy się stylem. Chcemy, by było nam ciepło. I to właśnie dzisiaj zrobiłem"- tłumaczył Sanders w rozmowie z CBS News. Sanders zaimponował wszystkim swoją nonszalancją dotycząca ubioru, a przede wszystkim skupieniem się na innych rzeczach. Jednym słowem, być jak Bernie, to być Panem swojego losu. I po co te agresje? - czytamy.

Niestety, tłumaczenia nie dotarły do wszystkich obserwatorów. Jedna z internautek postanowiła wytknąć Małgosi... wiek: 

43 lata na karku - napisała w komentarzu. 
Rozum nie idzie w parze z wiekiem w tym przypadku - wtórowała jej inna obserwatorka.

Rozenek odniosła się do obraźliwych komentarzy:

A co Ty możesz o tym wiedzieć? Tzn. ja nie mogę Twoim zdaniem wyśmiewać wieku Bernie Sandersa, ale Ty możesz mój? - odpisała.

Rozumiecie coś z tej "afery"? 

 
Więcej o: