Eliza Trybała zestawiła ze sobą dwa zdjęcia. Jedno w ciąży, drugie trzy miesiące po porodzie. Fani: Metamorfoza totalna

Mimo że Eliza Trybała jest mamą dwóch córek, po jej figurze trudno zgadnąć, że kiedykolwiek była w ciąży. Celebrytka prezentuje się świetnie i chętnie chwali się efektami swojej pracy. Zobaczcie najnowsze zestawienie zdjęć.

Eliza Trybała zyskała popularność dzięki udziałowi w dość kontrowersyjnym formacie zatytułowanym "Warsaw Shore", który od 2013 roku jest emitowany na antenie MTV. To właśnie na planie programu poznała Pawła "Trybsona" Trybałę, który przyczynił się do jej decyzji o zrezygnowaniu z udziału w show, a niedługo później został jej mężem i ojcem ich córek. Mimo że oboje wzięli udział tylko w pierwszej edycji "WS", pozostają jednymi z najpopularniejszych uczestników programu.

ZOBACZ TEŻ: Paweł "Trybson" i Eliza Trybała spędzają beztroski czas w Egipcie. "Trochę chłodno dzisiaj". Wymarzony sylwester?

Żona "Trybsona" cieszy się ogromną popularnością w sieci. Jej profil na Instagramie śledzi niemal 300 tysięcy internautów. Eliza stara się zaskakiwać swoich odbiorców. Co jakiś czas decyduje się na małą metamorfozę, której efekty mogą podziwiać obserwatorzy celebrytki. 

Zobacz wideo Eliza Trybała była z mężem na weselu

CZYTAJ TEŻ: Eliza Trybała i jej "głowa gotowa na święta". Była uczestniczka "Warsaw Shore" zaszalała z kolorem. "Mega super, inaczej, odważnie"

Eliza Trybała pokazała figurę trzy miesiące po porodzie. Wow!

Eliza i "Trybson" doczekali się dwóch córek - Viktorii i Kornelii. Teraz Trybała udostępniła zestawienie dwóch fotografii. Jedną z nich zrobiła, kiedy była jeszcze w ciąży, drugą zaś trzy miesiące po porodzie. Różnica jest spektakularna. Widać, że Eliza sporo schudła. Fani są zachwyceni: 

Metamorfoza totalna.
Też chciałabym tak wyglądać po porodzie - pisali w komentarzach. 

Zobaczcie zdjęcie. Metamorfoza robi wrażenie?

 
Więcej o: