Karolina Pajączkowska pozuje w bikini pod palmą. Wrzuciła zdjęcie, żeby poruszyć ważny temat. Przy okazji dogryza gwiazdom

Karolina Pajączkowska opublikowała na Instagramie zdjęcie z jednego z zagranicznych wyjazdów. W ten sposób chce przyciągnąć uwagę fanów, bo poruszyła istotny temat w swoim poście.

Gwiazdy mają dość pandemii oraz zimy w Polsce i masowo ruszyły na podbój zagranicznych kurortów. Basia Kurdej-Szatan, Małgorzata Rozenek czy Małgotrzata Kożuchowska wygrzewają się w ciepłych krajach, mimo że jeszcze niedawno zachęcały swoich fanów, by zostali w domach i byli odpowiedzialni za innych w czasie pandemii. Na ten fakt zwróciła uwagę Karolina Pajączkowska w swoim nowym poście.

Małgorzata Rozenek, Radosław MajdanRadosław Majdan komplementuje Małgorzatę Rozenek pod jej zdjęciem w bikini

Zobacz wideo Jak wakacje spędzają polskie gwiazdy?

Karolina Pajączkowska pozuje w bikini

Dziennikarka TVP wrzuciła na Instagram zdjęcie w bikini, które zostało zrobione pod palmą na egzotycznej plaży. Nie jest to jednak nowa fotografia, a Karolina Pajączkowska opublikowała ją tylko po to, by przyciągnąć uwagę fanów i zachęcić ich do przeczytania ważnego postu. Dziennikarka porusza w nim temat odpowiedzialności zbiorowej w dobie pandemii i przy okazji wbija szpilę gwiazdom.

(Zdjęcie sprzed lat do przyciągnięcia uwagi) Zanzibary, Maksyki i inne.. Kto z Nas nie marzy o rajskich wakacjach w tych trudnych czasach? Obecnie Internet zalewany jest codzienną porcją zdjęć z tropików i "wakacji życia, bo przecież nikomu krzywdy nie robię" - napisała.

Dlaczego Polki nie są szczęśliwe? Joanna Przetakiewicz znalazła prostą odpowiedźJoanna Przetakiewicz wspiera WOŚP! Razem z Gazetą.pl przygotowała coś specjalnego

Karolina Pajączkowska pokazała przy okazji, jak wygląda "Zanzibar" jej mamy, która jest pracownicą służby zdrowia i codziennie walczy z pandemią na pierwszej linii frontu.

Po prawo zdjęcie mojej mamy... bohaterki, opiekunki, altruistki. Właśnie TAK wyglądają Zanzibary tysięcy pracowników służby zdrowia! Błagam... tu nie chodzi o to, co kto może i na co kogo stać... tu chodzi o SOLIDARNOŚĆ. I właśnie tej solidarności domagam się dla mojej mamy i tysięcy bohaterów walczących w najtrudniejszych czasach naszych dziejów - dodała.
 

W komentarzach nie zabrakło słów poparcia od fanów i ich przemyśleń na poruszane przez dziennikarkę tematy. A wy zgadzacie się z nią?

Więcej o: