"Rolnik szuka żony". Martyna jeszcze niedawno miała ciemne włosy. Teraz zaprezentowała nową fryzurę. "Zaszalałaś"

Martyna z siódmej edycji "Rolnik szuka żony" przeszła metamorfozę. Na Instagramie pochwaliła się nową fryzurą. Zachwyciła fanów.

Martyna Celińska wzięła udział w siódmej edycji show "Rolnik szuka żony". Była kandydatką Dawida, ale niestety, nie znalazła miłości. Martyna nagle zdecydowała się wrócić do domu, wcześniej odrzucając zaloty rolnika na jednej z randek. Teraz uczestniczka show cieszy się dużą popularnością na Instagramie, gdzie zgromadziła sporą liczbę fanów. Właśnie pochwaliła się im nową fryzurą.

Martyna 'Rolnik szuka żony'"Rolnik szuka żony". Zdjęcie Martyny skomentował kandydat Magdy. "Nie kuś truskaweczko"

Zobacz wideo Mateusz z "Rolnik szuka żony" zapuścił wąs i śpiewa do suszarki

Przeczytaj także: Ania z "Rolnik szuka żony" opowiedziała o rozstaniu z ojcem jej syna. Podzieliła się przykrymi doświadczeniami

Martyna z "Rolnik szuka żony" zmieniła kolor włosów

Do tej pory Martyna mogła pochwalić się długimi i ciemnymi włosami. Najwyraźniej jednak zapragnęła zmiany, bo teraz na jej głowie zagościł jasny odcień blondu. Uczestniczka show już jakiś czas temu była blondynką i wygląda na to, że zatęskniła za tym kolorem. Niedawno pytała nawet swoich fanów w Q&A, czy znów powinna zostać blondynką.

Blond powrócił - napisała Martyna pod nowym zdjęciem.
 

Na zdjęciu widać, jakby Martyna nie tylko przefarbowała swoje włosy, ale także je obcięła. Być może jednak jedynie je pocieniowała, przez co włosy z przodu wyglądają na o wiele krótsze niż były. Nowa fryzura zachwyciła fanów uczestniczki "Rolnika".

Śliczna.
Bardzo ładnie wyglądasz.
Pasuje ci ten kolor.
Wyglądasz tutaj jak Martyna Wojciechowska.
Zaszalałaś - komentują fani.

A wam, który odcień na głowie Martyny bardziej przypadł do gustu?

 Polecamy także: "Rolnik szuka żony". Zmiany w życiu Magdy, kandydatki Dawida. Spotyka się z innym uczestnikiem? Powiększyła też usta