Małgorzata Kożuchowska odpoczywa w maseczce na plaży, a internauci krytykują: To jest śmieszne. Aktorka odpowiedziała

Małgorzata Kożuchowska wstawiła na Instagram zdjęcie z wakacji, na którym odpoczywa w maseczce. Pod postem wybuchła burza. Internauci krytykowali aktorkę za to, że zdecydowała się wyjechać na wakacje w czasie pandemii koronawirusa.

Małgorzata Kożuchowska w drugiej połowie stycznia wybrała się na wakacje. Na instagramowym profilu aktorki pojawiło się zdjęcie wykonane na plaży, do którego zapozowała w maseczce. Gwiazda nie zdradziła jednak fanom w jakie miejsce się wybrała. Wiadomo, że odpoczywa w luksusowym hotelu, a przytulne wnętrza mogliśmy podziwiać w relacji udostępnionej na InstaStory Małgorzaty.

Małgorzata Kożuchowska na luksusowych wakacjachKożuchowska też wyleciała na wakacje. "Tęsknota za słońcem wygrała". Pokazała luksusy

Małgorzata Kożuchowska odpoczywa w maseczce na wakacjach. Internauci krytykują

Kożuchowska podkreśliła przy fotografii w maseczce i turbanie, że bezpieczeństwo jest najważniejsze:

Maseczka - znak naszych czasów – napisała.
Zobacz wideo Małgorzata Kożuchowska śpiewa "Shallow"

Wyjazd na egzotyczny urlop został ostro skrytykowany przez obserwujących profil aktorki. Niektórzy z nich nie mogli zrozumieć, dlaczego Kożuchowska wybrała się na wakacje mimo że obawia się zakażenia:

To jest śmieszne po prostu, a najgorsze - wrzucanie tego na Insta. Zobaczcie - jestem na wakacjach, ale jest bezpiecznie, bo mamy maski.
Skoro tak się Pani obawia zakażenia i pisze, że to szacunek i ochrona dla innych, to chyba lepiej by było zostać w domu z szacunku dla starszych i słabszych. Czyż nie? #zostańwdomu.
Wolałabym w domu siedzieć niż na plaży w masce chodzić.
 

Aktorka postanowiła odpowiedzieć na zaczepki krytykujących. Podkreśliła także, że swoim wyjazdem wspiera branżę turystyczną, która ucierpiała z powodu pandemii koronawirusa:

Tak, to ochrona i szacunek dla innych oraz dostosowanie się do obowiązujących zasad w miejscu, w którym przebywam. To spory resort i maseczki trzeba nosić tylko w wyznaczonych miejscach, np. na śniadaniu lub na plaży, gdzie zamawia się coś do picia lub jedzenia. Wyjazdy nie są zabronione, a korzystając z takiej formy wypoczynku wspieram polską i lokalną branżę turystyczną.

Małgorzata KożuchowskaMałgorzata Kożuchowska topless wspomina stare czasy na Instagramie

Przemawiają do Was wyjaśnienia Małgorzaty Kożuchowskiej?

Więcej o: