Kinga Rusin wyleciała na wakacje już w listopadzie! Na jachcie towarzyszy jej Kujawa. To ich pierwsze zdjęcie od dawna

Kinga Rusin opublikowała kolejną pamiątkę z wakacji. Pozuje z Markiem Kujawą na jachcie i wbija szpilę niedoinformowanym informatorom jednego z portali.

Kinga Rusin wrzuciła ostatnio do sieci kilka nowych zdjęć. Okazało się, że wyleciała na wakacje w bardzo ciepłe miejsce. Jeden z serwisów plotkarskich donosił, że dziennikarka zabrała w podróż jedynie swoją mamę. Gwiazda postanowiła zareagować i opublikowała piękną fotografię z Markiem Kujawą. Wyznała, że z Polski wylecieli już w listopadzie!

Kinga Rusin pozuje z ukochanym na jachcie na Oceanie Indyjskim

Instagramowa tablica Kingi Rusin wzbogaciła się o romantyczne zdjęcie. Gwiazda TVN-u pozuje z ukochanym na jachcie i popija z kieliszka. Posta nie opublikowała jednak przez przypadek. To odpowiedź na doniesienia Pudelka ws. jej niekulturalnego zachowania względem Polaków przebywających na wakacjach razem z nią. Rusin miała bowiem być niezadowolona z faktu, że wokół niej są rodacy, którzy ją poznali oraz miała im nie odpowiadać "dzień dobry".

Pozdrawiamy niedzielnie z "naszej" maleńkiej wysepki na Oceanie Indyjskim wszystkich "życzliwych", próbujących udowodnić, że nas tu nie ma razem od jesieni i publikujących jakieś dziwne zdjęcia robione z ukrycia. Pijemy "Wasze zdrowie"!

Gwiazda dała do zrozumienia, że jest poirytowana zachowaniem niektórych internautów, którzy za wszelką cenę chcą dowiedzieć się, gdzie wypoczywa.

Jesteśmy w tym przepięknym i spokojnym miejscu z Markiem od połowy listopada, pracujemy razem zdalnie dla naszej firmy kosmetycznej Pat&Rub, miejsce też nie nazywa się tak, jak podajecie. Może przesłać nasze bilety, skoro nie zrobiliśmy InstaStories z samolotu jak niektórzy i nie relacjonujemy każdego dnia.

Rusin jeszcze raz nawiązała do osób, które wysłały mediom jej prywatne zdjęcia z wakacji.

PS. Serdecznie pozdrawiamy wszystkich przesympatycznych, kulturalnych i dyskretnych rodaków, których często spotykamy w czasie naszych wypraw i którym zawsze mówimy "dzień dobry". Nie pozdrawiamy cebulaków, próbujących robić zdjęcia z ukrycia i sprzedających je plotkarskim portalom.
 

Cóż, możemy tylko pozazdrościć Kindze tak luksusowych wakacji. W Warszawie wieje, pada i jest zimno. Warto też dodać, że pandemia trwa i wszelkiego rodzaju wyjazdy nie są wskazane. Może lepiej byłoby świecić przykładem i inspirować fanów do pozostania w domu?

Więcej o: