Fanka do Wiktorii G±siewskiej: Robiła¶ usta? Ku zaskoczeniu odpowiedziała zdjęciem

Wiktoria G±siewska zwalcza nudę, odpowiadaj±c na Instagramie na pytania internautów. Jedno z nich dotyczyło powiększania ust. Gwiazda udowodniła prawdę zdjęciem.

Instagramowy profil Wiktorii Gąsiewskiej jest przykładem na to, że wirtualny wizerunek celebrytów mocno różni się od tego, jak prezentują się oni w rzeczywistości. Fotografie gwiazdy "Rodzinki.pl" z profesjonalnych sesji zdjęciowych mocno zmieniają jej rysy twarzy i w niczym nie przypominają selfie, które dziewczyna Adama Zdrójkowskiego od czasu do czasu udostępnia na InstaStories.

Młoda aktorka dzięki grzywce, pracy sztabu wizażystów i odpowiednim filtrom na jednym z opublikowanych postów wyglądała niczym klon Marceliny Zawadzkiej. Nic dziwnego, że fani przyzwyczajeni do królującej w mediach społecznościowych sztuczności zapytali Wiktorię wprost o powiększenie ust. Odpowiedziała dosadnie. 

Wiktoria GąsiewskaGąsiewska pozuje w grzywce. Do złudzenia przypomina inną polską celebrytkę

Wiktoria Gąsiewska reaguje na pytanie o powiększanie ust

W instagramowym Q&A na profilu Gąsiewskiej pojawiło się pytanie o "zrobione usta". Celebrytka nie pozostawiła tych sugestii bez komentarza i stanowczo odpowiedziała. Sięgnęła po archiwalne zdjęcie i udowodniła internautom prawdę.

Nie. Aż specjalnie weszłam na Facebooka i wygrzebałam jakiegoś starocia. 
Zobacz wideo Jak Gąsiewska prezentuje się w grzywce?

Do odpowiedzi dołączyła fotografię sprzed kilku lat, która ma być potwierdzeniem tego, że nie ingerowała w swój wygląd. 

Foteczka z 2013 roku - czytamy na profilu aktorki "Rodzinki.pl". 

Wiktoria Gąsiewska w 2013 rokuWiktoria Gąsiewska w 2013 roku Instagram/ @wiktoria_gasiewska

Użytkownicy Instagrama poprosili Wiktorię również o to, by pochwaliła się swoją biżuteri± i pierścionkiem, który zawsze nosi na palcu. G±siewska uległa i zaprezentowała ozdobione dłonie. 

Wiktoria GąsiewskaWiktoria Gąsiewska Instagram/ @wiktoria_gasiewska

Żądnym sensacji internautom przypominamy, że żaden z powyższych pier¶cionków nie jest zaręczynowym. Na taki Wiktoria musi jeszcze trochę poczekać. 

Kuba Wojewódzki i Hubert UrbańskiKuba Wojewódzki odsprzedał udziały w swojej restauracji. Planuje nowy biznes

Więcej o: