Maffashion tłumaczy się z zabiegu powiększania ust: Byłam nieodpowiedzialna. Porównała zdjęcia

Julia Kuczyńska w przerwie pomiędzy zawodowymi obowiązkami a opieką nad Bastkiem wzięła udział w instagramowym Q&A. Odpowiedziała na pytanie fanki, która zasugerowała, że blogerka miała powiększane usta. Maffashion opowiedziała o swojej przygodzie z zabiegiem.

Maffashion postanowiła nieco pogłębić więź ze swoimi fanami, odpowiadając na ich pytania, które w dużej mierze dotyczyły życia prywatnego. Julia zdradziła, że poród i "trudna" ze względów zdrowotnych ciąża nie zniechęciły jej do planowania kolejnego potomstwa. Kuczyńska opowiedziała o szybkim rozwoju swojego czteromiesięcznego synka i z racji dość dużej wagi chłopca nazwała go z humorem "zbitym dzieciakiem". Internauci nie poruszali w Q&A jedynie kwestii macierzyństwa. Padły również pytania o zabiegi poprawiające urodę. Maff szczegółowo opisała swoją przygodę z powiększaniem ust. 

MaffashionMaffashion w ogniu krytyki. Fani: Bastek to maszynka do zarabiania

Maffashion o powiększaniu ust: Byłam nieodpowiedzialna

Maffashion zorganizowała na InstaStories obszerne Q&A. Zabiegana mama szczerze odpowiadała na pytania fanów. Szczególną uwagę poświęciła internautce, która poprosiła ją o pomoc w doborze kwasu do powiększania ust. Julia wówczas stanowczo zaprzeczyła tym sugestiom, jakoby miała "zrobione" usta, a na dowód opublikowała swoje zdjęcia z dzieciństwa.

Zobacz wideo Maffashion rozpływa się nad relacją Sebastiana z synem. Nagrała ich "rozmowę"!

W tej samej relacji zamieściła jednak informację, że pięć lat temu zdecydowała się na taki zabieg, jednak nie jest ekspertką w tej dziedzinie, bowiem efekty zniknęły po około pół roku. 

Nie mam zrobionych ust. Owszem, pięć lat temu spróbowałam, chciałam zobaczyć, jak to jest. Miałam ochotę wyrównać małą asymetrię w górnej wardze. Tyle. Nie znam się na tym temacie, nie znam też klinik, gdzie "robią najlepiej usta". Wiem tylko, że kwas się wchłania. I po upływie pół roku usta masz jak wcześniej.

Maffashion o zabiegu powiększania ustMaffashion o zabiegu powiększania ust Instagram/ @maffashion_official

Kuczyńska przyznała, że była wówczas nieodpowiedzialna, ponieważ oddała swoje usta w nieprofesjonalne ręce.

Byłam nieodpowiedzialna i te pięć lat temu zrobiłam zabieg u dziewczyny, która nie była lekarzem. Tego nie wolno robić. 

Patrząc na fotografie Maff z dzieciństwa, trzeba przyznać, ze prawie w ogóle się nie zmieniła. 

Natalia Klimas, Joanna KlimasJoanna Klimas wystąpiła w "DDTVN". W domu oglądała ją wnuczka: Babcia w telewizji