Niespodzianka w "Pytaniu na śniadanie". Pies wypróżnił się tuż przed Tomaszem Kammelem

W najnowszym wydaniu "Pytania na śniadanie" piesek, który gościł w studiu, załatwił się na dywan. Marzena Rogalska i Tomasz Kammel nie mogli powstrzymać się od żartów. Śmieszne czy żenujące?

W niedzielnym wydaniu "Pytania na śniadanie" doszło do niespodziewanej sytuacji. Tomasz Kammel i Marzena Rogalska gościli właścicielki psów rasy chihuahua, którzy opowiadali o wychowaniu zwierzaków i ich zachowaniu względem dzieci. Jeden z nich załatwił się na dywan.

Wpadka w studiu "Pytania na śniadanie"

W niedzielnym odcinku "Pytania na śniadanie" Tomasz Kammel i Marzena Rogalska rozmawiali z właścicielkami Olafa i Mrówki. Już na początku jeden ze zwierzaków zrobił coś, co mocno zaskoczyło prowadzących i samych gości. Pies załatwił się na dywan, na którym leżał dziennikarz ochoczo bawiący się ze zwierzakiem. Po chwili jednak mina mocno mu zrzedła.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski"Pytanie na śniadanie". Kurzajewski staje w obronie krytykowanej Cichopek

A tu jest kupa robiona - powiedział Kammel.

Marzena Rogalska nie mogła powstrzymać się od uszczypliwego komentarza w stronę kolegi.

Ale czemu nie leżysz dalej na dywanie, leż Tomciu - dodała.

Katarzyna Cichopek, Maciej KurzajewskiEkipa "Pytania na śniadanie" nie rozumie wyboru Katarzyny Cichopek na prowadzącą

Widzowie mogli przyjrzeć się całej sytuacji za sprawą kamer, które podążały za zwierzakami. Zastanawiamy się jednak, czy konieczne jest zapraszanie do studia bezbronnych istot, które nie zawsze odnajdują się wśród tłumu nieznanych osób i świateł z każdej możliwej strony - zwyczajnie stresują się nową dla nich sytuacją. Myślicie, że stacja kiedyś zrezygnuje z takich pomysłów?

Fragment programu obejrzycie na oficjalnej stronie "Pytania na śniadanie"

Zobacz też: Afera wokół "Pytania na śniadanie". W studiu pojawiła się krowa, weganie są wściekli. Mamy opinię Małgosi z "Rolnika..." [PLOTEK EXCLUSIVE]

Zobacz wideo Jaka atmosfera panowała na planie "Pytania na śniadanie?" Dlaczego zamknęła swojego bloga? Macademian Girl w programie Plotkersi! [ZAJAWKA]
Więcej o: