Znamy pięć ulubionych utworów Donalda Tuska. Jest romantycznie i nostalgicznie

W niedzielnym odcinku "Dzień dobry TVN" obok "Top 5" Joe Bidena pojawiła się lista z ulubionymi utworami Donalda Tuska. Wiemy już, jaki ma gust muzyczny. Możecie być zaskoczeni!

W niedzielnym wydaniu "Dzień dobry TVN" pojawił się materiał o ulubionych utworach polityków. Widzowie mogli dowiedzieć się, jakich piosenek słucha między innymi prezydent Stanów Zjednoczonych, Joe Biden. Zaraz po tym pojawiła się playlista Donalda Tuska. Czego słucha były przewodniczący Rady Europejskiej?

Ulubione piosenki Donalda Tuska

Prowadzący programu śniadaniowego zajęli się wątkiem ulubionych i najchętniej słuchanych utworów polityków. Na początek poznaliśmy muzyczne "Top 5" Joe Bidena, a następnie przyszedł czas na Donalda Tuska. Polityk zdecydowanie stawia na polskie utwory. Wygląda też na to, że przepada za tymi, które powstały w czasach jego młodości, szczególnie w latach 60., 70. i 80. Na próżno na liście szukać młodych wykonawców i stosunkowo nowych utworów. Tusk ceni sobie starsze klasyki. W jego zestawieniu znaleźli się tacy muzycy, jak Ewa Demarczyk, Marek Grechuta czy zespół Perfect. 

Donald TuskDonald Tusk wybrał się na spacer z wnuczką. Uroczy kadr ma ważny przekaz

Ulubione utwory Donalda Tuska:

  • Edmund Fetting - Nim wstanie dzień
  • Perfect - Nie płacz Ewka
  • Ewa Demarczyk - Pocałunki
  • Marek Grechuta - Ocalić od zapomnienia
  • Breakout - Usta me ogrzej

To nie pierwszy dowód na to, że Tusk uwielbia polskie piosenki. W 2018 roku na swoim koncie na Instagramie opublikował nagranie sprzed dwudziestu czterech lat, na którym ochoczo śpiewa kolędę "Wśród nocnej ciszy".

Małgorzata i Donald TuskowieDonald Tusk sprawił żonie prezent za 300 tys. złotych. Tak, za tyle można kupić mieszkanie

 

Jak oceniacie gust polityka? Myślicie, że te utwory śpiewa równie chętnie, jak kolędy?

Zobacz też: Politycy odpoczywają w weekend. Andrzej Duda w górach, tymczasem Donald Tusk... szaleje z wnukami na placu zabaw

Zobacz wideo "Tusk mnie nie lubi". Rosyjscy youtuberzy wkręcili Andrzeja Dudę