Katarzyna Sokołowska pozuje w bikini niczym modelka z "Top Model". Fani: Występujesz w programie po niewłaściwej stronie stołu

Katarzyna Sokołowska, jurorka "Top Model", wrzuciła do sieci zdjęcie w bikini. Fani zgodnie stwierdzili, że z taką figurą sama mogłaby znaleźć się w programie w roli modelki.

Jurorka "Top Model" i reżyserka pokazów, Katarzyna Sokołowska, pokazała się w zaskakującym wydaniu. Na swoje konto na Instagramie dodała zdjęcie w bikini. Trzeba przyznać, że prezentuje się rewelacyjnie. 

Katarzyna Sokołowska z "Top Model" pozuje w bikini

Katarzyna Sokołowska w znanym show zajmuje się ocenianiem początkujących modelek i modeli. Teraz jednak sama zdecydowała się zapozować na fotce i to w bikini. Nie da się ukryć, że projektantka pokazów ma świetną figurę - długie, opalone nogi i smukły brzuch sprawiają, że prezentuje się rewelacyjnie.

Katarzyna Sokołowska pokazała partneraKasia Sokołowska nie chwaliła się partnerem. Teraz narobiła mu mnóstwo zdjęć i wszystkie opublikowała

Sokołowska pokazała zdjęcie z wakacji, na których była zapewne kilka miesięcy temu. Teraz wspomniała, że bardzo brakuje jej tego słońca i podróży.

Myśl poranna: ale potrzebuje słońca! I podróży... Pięknego i słonecznego weekendu Wam życzę - napisała Kasia.
 

47-latka zachwyca figurą. Fani byli pod wrażeniem wyglądu Sokołowskiej, a w komentarzach nie zabrakło komplementów. Internauci sugerowali, że ta wygląda niemal tak dobrze, a może i lepiej, od kandydatek na modelki pojawiających się w programie "Top Model".

Szczęka mi opadła! Jesteśmy w tym samym wieku, ale ja jestem stara, a ty piękna!
Kochana, występujesz w "Top Model" po niewłaściwej stronie stołu!
Piękniejsza od "Top Model" razem wziętych - pisali pod zdjęciem zachwyceni internauci.

Katarzyna SokołowskaKatarzyna Sokołowska zmieniła kolor włosów. Nie wszystkim się podoba: Więcej klasy było wcześniej

Nietrudno się zgodzić. Sokołowska wygląda naprawdę pięknie! Myślicie, że po tylu komplementach będzie publikować więcej takich zdjęć?

Zobacz też: Dom Katarzyny Sokołowskiej to dzieło sztuki! Salon z kominkiem ZACHWYCA, a ogród? Dawno nie widzieliśmy tak relaksującego miejsca

Zobacz wideo Karolina i Agnieszka z kanału Power Girls zagrały w Koło Plotka
Więcej o: