Przetakiewicz wystawiła na sprzedaż swój apartament. W pakiecie mieszkanie dla pomocy domowej

Apartament Joanny Przetakiewicz został wystawiony na sprzedaż już trzy lata temu, jednak nie znalazł chętnego kupca. Projektantka kolejny raz próbuje pozbyć się luksusowego lokum. Obniżyła jego cenę i zapewniła mieszkanie dla pomocy domowej.

Przestronny salon, cztery sypialnie z osobnymi łazienkami, dwie garderoby, oddzielna kuchnia ze spiżarnią, gabinet, pralnia i trzy tarasy - a to wszystko rozmieszczone na prawie 350 metrach kwadratowych na pierwszym piętrze luksusowego apartamentowca na Żoliborzu. Joanna Przetakiewicz po raz kolejny próbuje pozbyć się wykończonego na błysk mieszkania. Trzy lata temu wystawiła lokum na sprzedaż za dziesięć milionów złotych. Teraz opuściła cenę, a szczęśliwy kupiec może nabyć je za, bagatela, dziewięć milionów złotych. Poczucie estetyki projektantki może zapewnić przyszłemu właścicielowi naprawdę dopieszczone wnętrze. Dzięki ogólnodostępnemu ogłoszeniu zapoznaliśmy się z rzutem pomieszczeń tego niezwykłego apartamentu. 

Joanna PrzetakiewiczJoanna Przetakiewicz pokazała kuchnię. Jest czarno-biała. Fani zauważyli jeden zabawny szczegół

Joanna Przetakiewicz sprzedaje mieszkanie

Założycielka domu mody "La Mania" większość czasu spędza razem z mężem w podwarszawskiej willi w Konstancinie. Czasem bywa w Londynie, gdzie również może pochwalić się własnym kątem. Apartament na Żoliborzu został przez gwiazdę nieco zapomniany, a przede wszystkim bezużyteczny. Przetakiewicz próbowała się go pozbyć już kilka lat temu. Jak widać, nie zmieniła swojej decyzji. 

Znając gust Joanny, nie mogliśmy spodziewać się innej aranżacji wnętrz. Ponadczasowe czerń i biel królują w ekskluzywnych pomieszczeniach. 

Joanna PrzetakiewiczJoanna Przetakiewicz Instagram/ @joannaprzetakiewicz

Wszystkie komponenty wnętrza zostały starannie wyselekcjonowane, tak by poza walorem ponadczasowej elegancji, charakteryzowały się wysoką trwałością, a z wiekiem nabierały szlachetnej patyny. Łazienki wykończone zostały białym lub czarnym marmurem, blaty kuchenne wykonano z granitu lava, podłogi z drewna teakowego, stolarka okienna i drzwiowa, z egzotycznego palisandru. Ręczne wykończenie powierzchni posadzek, blatów i zabudów stałych, nadają najwyższy standard temu wyjątkowemu apartamentowi - czytamy w opisie agenta nieruchomości. 

Brzmi świetnie. Wygląda pewnie równie dobrze, o czym może świadczyć chociażby ciekawy rozkład pomieszczeń. 

Plan apartamentu Joanny PrzetakiewiczPlan apartamentu Joanny Przetakiewicz screen/ otodom.pl

Oprócz widocznych na planie wnętrz w skład oferty wchodzą jeszcze dwie komórki lokatorskie, dwa miejsca postojowe w garażu oraz osobna kawalerka dla pomocy domowej o powierzchni 19 metrów kwadratowych. Chcielibyście zamieszkać w takim apartamencie?

Zobacz wideo Bajkowy ślub Joanny Przetakiewicz!
Więcej o: