Małgorzata Kożuchowska też wyleciała na wakacje. "Tęsknota za słońcem wygrała". Pokazała luksusy. Piękne wnętrza

Małgorzata Kożuchowska wybrała się na egzotyczne wakacje. Pochwaliła się nagraniami z luksusowego hotelu. Jest fortepian i dużo zieleni.

Małgorzata Kożuchowska w grudniu ubiegłego roku wystąpiła w kampanii reklamowej obuwniczej marki. Angażowała się charytatywnie i zachęcała do licytowania kolacji z ulubionymi gwiazdami, z których dochód przeznaczony został na podopiecznych fundacji "Mam marzenie". Nowy rok aktorka zaczęła z przytupem i tym razem postanowiła zrobić coś dla siebie. Wybrała się na egzotyczne wakacje.

Małgorzata Kożuchowska dla CCCMałgorzata Kożuchowska w sesji zdjęciowej dla CCC Lasocki Winter Stories

Kożuchowska na luksusowych wakacjach. Nie zdradziła lokalizacji. Fani: Może być nawet Zanzibar

W sobotnie południe Małgorzata Kożuchowska pochwaliła się na Instagramie zdjęciem w słomianym kapeluszu, kwiatowej sukni i okularach przeciwsłonecznych. Już przy publikacji posta zdawała sobie sprawę, z jakimi reakcjami może się spotkać, dlatego od razu poinformowała fanów:

Przyznaję się bez bicia: tęsknota za słońcem wygrała - napisała.

Internauci w komentarzach stwierdzili, że nastały naprawdę dziwne czasy, ponieważ ludzie muszą tłumaczyć się za tak oczywiste rzeczy jak wakacje.

Straszne, że nawet tak niebezpośrednio musicie się z tego tłumaczyć... Dużo słońca - napisała fanka.
 

Małgorzata Kożuchowska pokazała salon. Jasny i przytulny!Małgorzata Kożuchowska pozuje w przytulnym salonie. Jest bardzo elegancki

Kożuchowska na luksusowych wakacjach w maseczce

Kolejne zdjęcie opublikowane przez Małgorzatę Kożuchowską zostało wykonane na plaży. Aktorka zapozowała do selfie w maseczce i turbanie na głowie. Mimo licznych pytań gwiazda nie zdradziła jednak lokalizacji swojego pobytu.

Zanzibar? Żarcik, może być nawet Zanzibar! - śmiała się internautka.
 

Małgorzata Kożuchowska chwali się zdjęciami babciMałgorzata Kożuchowska na zdjęciu z mamą. Fani zwracają uwagę na urodę pań

Gwiazda reagowała na pytania tajemniczymi emotkami, albo nie odpowiadała na komentarze wcale. Z tagów, które zamieściła pod zdjęciami, wynika jednak, że na wyjazd zabrała ze sobą rodzinę. Wśród tylu wątpliwości, jedno jest pewne - postawiła na naprawdę piękne, spokojne i luksusowe miejsce, czym pochwaliła się na InstaStories. Na nagraniach widzimy jasne wnętrza z beżowymi detalami, ogromnymi oknami oraz połyskującym fortepianem. 

Małgorzata Kożuchowska na luksusowych wakacjachMałgorzata Kożuchowska na luksusowych wakacjach Screen Instagram: @malgorzatakozuchowska_

Małgorzata Kożuchowska na luksusowych wakacjachMałgorzata Kożuchowska na luksusowych wakacjach Screen Instagram: @malgorzatakozuchowska_

Jaki myślicie, gdzie urlopuje się aktorka?

Więcej o: