Joanna Krupa pozuje z córką. Ale szerokie uśmiechy! Asha ma już długie włosy. Fani: Mały tatuś

Joanna Krupa pochwaliła się nowymi zdjęciami z Ashą w roli głównej podczas zabawy. Ale radość!

Ciąża Joanny Krupy była jedną z najgłośniejszych ubiegłego roku. Nie ma się co dziwić, jurorka "Top Model" chętnie prezentowała swój brzuch podczas nagrań do ósmego sezonu programu. Córka modelki i amerykańskiego przedsiębiorcy, Douglasa Nunesa, urodziła się jesienią 2019 roku. Od tamtej pory rodzice są cali w skowronkach, a swoją radością chętnie dzielą się w mediach społecznościowych.

Marcin Tyszka, Joanna KrupaMarcin Tyszka wrzucił zdjęcie sprzed 10 lat. Pozuje z Joanną Krupą i Justyną Steczkowską

Joanna Krupa opublikowała radosne zdjęcia z córką: Mój mały skarb zadba, by te chwile były pełne zabawy

Joanna Krupa wraz z mężem i córką korzysta ze słonecznej pogody w Stanach Zjednoczonych. Modelka w grudniu ubiegłego roku po raz pierwszy zabrała Ashę na plażę w Malibu. Od tamtej pory odwiedzają ją regularnie, bo pociecha gwiazdy pokochała zabawy na gorącym piasku. Tym razem modelka podzieliła się radosnymi zdjęciami wykonanymi w domu. Na twarzy Joanny i Ashy malują się szerokie uśmiechy.

Kochani, jak tam Wasze postanowienia noworoczne? Udaje się Wam w nich wytrwać? Ostatni rok pokazał mi, jak cenne są chwile w domu spędzone z najbliższymi. W tym roku to również będzie dla mnie priorytet, a mój mały skarb już na pewno zadba o to, by te chwile były pełne zabawy i radości - napisała pod zdjęciem.
 

Joanna KrupaNowe zdjęcie córki Joanny Krupy to najsłodsze, co dziś zobaczycie. Takiej fryzury Ashy nie widzieliście

Fani zauważyli, że Asha jest już naprawdę spora i ma długie włosy. Poza tym są zachwyceni jej dziecięcą radością. Jedna rzecz szczególnie przykuła ich uwagę. Dostrzegli zniewalające podobieństwo do ojca.

Ona każdego dnia wygląda coraz bardziej jak tatuś.
Jejku, jaki to "mały tatuś".
Cały tata - pisali.

Też tak uważacie?

Zobacz wideo Joanna Krupa z Ashą na plaży
Więcej o: