Doda po długim czasie w końcu opublikowała zdjęcie z Emilem Stępniem. Wspomina ich pierwsze spotkanie. "5 lat temu"

Doda z okazji urodzin męża opublikowała na InstaStories zdjęcie z ich pierwszego spotkania. "Trochę się zmieniliśmy".

Niedawno wokół małżeństwa Dody i Emila Stępnia krążyło wiele plotek. Po wakacjach w Turcji, które wokalistka spędziła w towarzystwie tajemniczego mężczyzny, fani spekulowali, że związek Rabczewskiej wisi na włosku. Po powrocie z wyjazdu gwiazda kilka razy opublikowała zdjęcie z mężem, co rozwiało poniekąd wszelkie wątpliwości. Teraz złożyła Emilowi życzenia urodzinowe na Instagramie i pokazała archiwalne zdjęcie z ich pierwszego spotkania. Poznali się pięć lat temu.

Doda, Emil Stępień, Max HodgesEmil Stępień skomentował znajomość Dody z amerykańskim muzykiem

Doda pokazała pamiątkową fotografię z mężem sprzed pięciu lat: Z pierwszego spotkania

Dorota Rabczewska i Emil Stępień stanęli na ślubnym kobiercu w 2018 roku. Niedawno wokół ich związku zrodziło się wiele plotek, które były wynikiem pojawienia się w sieci wielu zdjęć, sugerujących, że gwiazda spędza wakacje z amerykańskim muzykiem, Maxem Hodgesem. Długowłosy blondyn pod jednym z instagramowych postów wyznał wokalistce miłość i poinformował o zaręczynach. Niedługo po tym jego profil zniknął z sieci. Sama zainteresowana nigdy nie zabrała głosu w sprawie, a Emil utrzymywał, że nic się nie zmieniło i nadal są razem. Po powrocie z wakacji Doda znowu zaczęła spędzać czas z mężem i pochwaliła się ich wspólnym zdjęciem podczas pracy nad montażem "Dziewczyn z Dubaju". 23 stycznia producent obchodził 44. urodziny i z tej okazji jego ukochana opublikowała na InstaStories selfie. Wrzuciła do sieci ponadto zdjęcie wykonane pięć lat temu, kiedy się poznali.

Znalazłam nasze zdjęcie z pierwszego spotkania pięć lat temu - napisała.

Doda opublikowała zdjęcie z pierwszej randki z okazji urodzin mężaDoda opublikowała zdjęcie z pierwszej randki z okazji urodzin męża Screen Instagram: @dodaqueen

DodaDoda: Nie wszystko jest takie, na jakie wygląda. W cytacie czytamy m.in. o rozstaniu. Do tego smutne zdjęcie

Publikując zdjęcie z samochodu, gwiazda stwierdziła, że zarówno ona jak i jej mąż nieco się zmienili.

Zobacz wideo Doda wzruszona wiadomością od fanki
Więcej o: