Magdalena Stępień prezentuje ciążowe krągłości. Kwitnie! Podwinęła bluzę i dopiero teraz widać, jak brzuszek rośnie

Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak przywitają niedługo na świecie swoje pierwsze dziecko. Modelka właśnie pokazała, jak wygląda z ciążowymi krągłościami. Piękny obrazek!

Związek Magdaleny Stępień i Jakuba Rzeźniczaka nie był nieskazitelny, jednak mimo przeciwności losu, para zeszła się i dziś przygotowuje się do narodzin dziecka. To szczególny czas przede wszystkim dla modelki, która za kilka miesięcy będzie mogła spełniać się w roli mamy (piłkarz ma już nieślubną córkę). Celebrytka właśnie pokazała, jak wygląda jej zaokrąglony brzuch. Fani z pewnością czekali na tak piękne zdjęcie.

Zobacz wideo Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień we wspólnym treningu - jest moc!

Magdalena Stępień prezentuje ciążowe krągłości, stojąc z łyżką w kuchni. Gotuje dla Jakuba?

Informacje na temat ciąży Stępień jako pierwszy podał Plotek. Krótko po tym para przyszła z potwierdzeniem tych informacji, prezentując romantyczne zdjęcie z pozytywnym testem w roli głównej. Magda przez długi czas nie chciała mówić o swoim błogosławionym stanie, jednak powoli zaczyna się to chyba zmieniać. Właśnie zaprezentowała nagi brzuch, który ślicznie rośnie. Widać, że ciąża służy przyszłej mamie! Instagramową relację opatrzyła uroczymi emotikonami przedstawiającymi rodziców karmiących dzieci.

Magdalena StępieńMagdalena Stępień screen IG @magdalena___stepien

Chcielibyście, by Magda częściej dzieliła się takimi fotografiami? Kto wie, może już niedługo sama zdradził płeć dziecka. Tak czy inaczej, życzymy jej i maleństwu dużo zdrówka!

Zobacz: Modne bluzy dla ciężarnej!

Jakub Rzeźniaczak - życie prywatne

Jakub Rzeźniczak nigdy nie należał do medialnych gwiazd, jednak jego bogate życie uczuciowe sprawiło, że dziennikarze i fani sami zaczęli się interesować tym, co słuchać u niego prywatnie. Piłkarz Wisły Płock (od 2019 roku) przez kilka lat związany był z Edytą Zając, która wybaczyła mu nawet zdradę. Mimo wszystko małżeństwo nie przetrwało próby czasu i oficjalnie rozpadło się w zeszłym roku, o czym modelka poinformowała w jednym z odcinków "Tańca z Gwiazdami", który później wygrała. I choć Zając usunęła się w cień i nie chce komentować zachowań byłego męża, wiele do powiedzenia ma matka jego córki, Ewelina. Ponadto jak podawał ostatnio nasz informator, Jakub "podjął decyzję o założeniu Ewelinie sprawy w sądzie ws. ochrony dóbr osobistych".

Ewelina, Jakub RzeźniczakMama córki Jakuba Rzeźniczaka przerwała milczenie: Mam już dość

Więcej o: