Zapomnijcie o tej Natalii z "Love Island". Przeszła totalną metamorfozę. Sama zmiana fryzury trwała 18 godzin

Co za zmiana! Natalia Lieber, uczestniczka drugiej edycji "Love Island" zdecydowała się zaszaleć i przeszła ogromną metamorfozę. Zmiana na plus?

Natalia Lieber zdecydowanie jest jedną z najbardziej lubianych uczestniczek programu "Love Island". Niemal w każdym odcinku rozśmieszała widzów przed telewizorami, a to przełożyło się również na jej popularność w sieci. Dziewczyna z pewnością będzie zapamiętana, jednak czy teraz dacie radę ją rozpoznać? Lieber ma bowiem za sobą ogromną przemianę. Czy jest jeszcze podobna do samej siebie?

Zobacz wideo Pamiętacie wejście Magdy do programu?

Jarosław JakimowiczJarosław Jakimowicz płacze na wizji: Zniszczyliście część mojego życia

Zapomnijcie o tej Natalii z "Love Island". Przeszła totalną metamorfozę. Sama zmiana fryzury trwała 18 godzin

Natalia Lieber nigdy nie ukrywała, że lubi korzystać z zabiegów medycyny estetycznej. Jednak tym razem postanowiła totalnie zaszaleć i zdecydowała się na całkowitą metamorfozę. Największą zmianą są jej włosy, których farbowanie trwało aż 18 godzin!

JAK WAM SIĘ PODOBA? Od dwóch miesięcy czekałam na ten dzień! Dziewczyny zrobiły mi najpiękniejsza? metamorfozę. 18h zmiany koloru włosów technika? air touch, aby włoski były w jak najlepszym stanie i 3h przedłużania malusieńkimi i prawie niewyczuwalnymi nano kapsułkami. I MAMY TO piękny, zimny, beżowy blond - zachwyca się.
 

Internauci zareagowali bardzo pozytywnie. Pojawiło się wiele komplementów, chwalących wygląd uczestniczki "Love Island".

Idealna!
Wooow, nie no wyglądasz cudnie! Jak najbardziej przemiana na plus.
No bosko to wygląda.
Podobna teraz jesteś do Moniki Pietrasińskiej - pisali zaskoczeni obserwatorzy.

Natalia z 'Love Island'Natalia z 'Love Island' instagram/natalialauralieber

Milena Lewandowska-MirosSiostra Roberta Lewandowskiego pokazała przytulny pokój dzieci. "Milenka, super pomysł!"

A Wy, jak oceniacie przemianę Natalii? Trzeba przyznać, że całkowicie się zmieniła i jak widać, jest bardzo zadowolona z efektu końcowego. 

Natalia z 'Love Island'Natalia z 'Love Island' instagram/natalialauralieber

Więcej o: