Siostra Roberta Lewandowskiego świętuje siódmy miesiąc córki i przy okazji pokazała przytulny pokój dzieci. "Milenka, super pomysł!"

Milena Lewandowska-Miros pokazała na Instagramie fragment pokoju swoich dzieci. Pociechy siostry Roberta Lewandowskiego mają w swoim azylu akcesoria, dzięki którym mogą uczyć się przez zabawę.

Milena Lewanowska-Miros od sześciu lat jest żoną właściciela marki odzieżowej - Radosława Mirosa. Choć siostra Roberta Lewandowskiego trzyma się z dala od czerwonych dywanów, jej instagramowy profil śledzi prawie 29 tysięcy internautów. W sieci chętnie pokazuje zdjęcia swojego syna Leona oraz fotografie córki, która przyszła na świat pod koniec czerwca 2020 roku.

Milena Lewandowska-MirosSiostra Roberta Lewandowskiego pokazała córkę, a Ania komentuje

Milena Lewandowska-Miros pokazała pokój dzieci. Jest w nim ogromna edukacyjna mapa

Siedem miesięcy temu rodzina Mirosów powiększyła się. Z tej okazji Milena Lewandowska-Miros wstawiła na Instagram urocze zdjęcie, na którym widać jej dwie pociechy. Przy okazji pokazała fragment pokoju dzieci:

Świat jest Twój #mumlife #7monthsold #myplace #lovetheplaceyoulive. Jak ja spędzałam wolny czas, póki nie miałam dzieci? – napisała przy fotografii.

Ściany pokoju ozdobione są ogromną mapą świata, na której znajdują się rysunki zwierząt, porozmieszczane w strefach, w których występują. Chrześniak Roberta Lewandowskiego, Leon, bawi się edukacyjną mapą, a obok niego, na łóżku z granatowymi poduszkami, leży jego młodsza siostra.

Zobacz wideo Laura Lewandowska raczkuje do Roberta

Internauci docenili dekoracje oraz zauważyli, że ma ona walor edukacyjny:

Milenka, super pomysł!! Nie tylko wizualny, ale i mega "otwiera umysł" małego człowieka.
Może w południowej Wielkopolsce Leon zaznaczy pieska.
 

Zobacz też: Siostra Roberta Lewandowskiego chwali się zdjęciem córki i pokazuje przytulny taras. Złote doniczki to hit

Lewandowska-Miros już wcześniej pokazywała na Instagramie swoje przytulnie urządzone mieszkanie. Na internautach duże wrażenie zrobił taras, który zdobią jasne zasłony i designerske doniczki z roślinami.

Milena Lewandowska z rodzinąSiostra Lewandowskiego na rodzinnym ujęciu nad morzem. Jest przystojny mąż i malutka córka

Zobaczcie, jak siostra Lewandowskiego urządziła pokój swoich dzieci. Oryginalny pomysł?

Więcej o: