W domu Jarosława Bieniuka nie brakuje pamiątek po Annie Przybylskiej. Jedno z pomieszczeń jest wypełnione jej zdjęciami

Jarosław Bieniuk pokazał na swoim koncie na Instagramie fragment salonu. Na ścianie i szafce widać kilka ujęć z Anną Przybylską i dziećmi. Trzeba przyznać, że jest ich naprawdę sporo.

Jarosław Bieniuk dodał na swoim koncie na Instagramie krótkie nagranie. Niemal cała ściana jest poświęcona Annie Przybylskiej. Widać tam zarówno zdjęcia z całą rodziną, jak i osobiste, romantyczne zdjęcia z sesji pary.

Jarosław Bieniuk ma mnóstwo fotografii Anny Przybylskiej 

Jarosław Bieniuk pokazał fragment swojego salonu. Uwagę przyciągnęły rodzinne fotografie - widać na nich jego ukochaną Annę Przybylską. Choć od śmierci aktorki minęło sześć lat, piłkarz wciąż trzyma pamiątki po zmarłej partnerce w jednym z najczęściej odwiedzanych miejsc w domu.

Anna PrzybylskaJarosław Bieniuk z córką wspominają Annę Przybylską na niepublikowanych wcześniej nagraniach

Po prawej stronie na honorowym miejscu stoją sporych rozmiarów ramy, w które zostały oprawione fotografie w dużym formacie. Wygląda na to, że pochodzą z romantycznej sesji pary. Z kolei na półce niżej widzimy kilka rodzinnych zdjęć z Anią i dziećmi. Jest również kilka ujęć Oliwii. Trzeba przyznać, że to spora kolekcja pamiątek. To jednak nie pierwszy raz, gdy mogliśmy ją oglądać - w październiku Bieniuk udostępnił wideo, na którym pogratulował Idze Świątek sukcesu we French Open. Wtedy również mogliśmy podziwiać wystrój tego wnętrza.

Jarosław BieniukJarosław Bieniuk pokazał urocze zdjęcie synów. Kazik jest już naprawdę duży!

InstaStory Jarosława BieniukaInstaStory Jarosława Bieniuka instagram.com@jaretpalmer

Poza tym na pierwszym planie znalazł się młodszy syn piłkarza ze związku z aktorką, dziesięcioletni Jan. Widać, jak chłopiec bawi się z domowym pupilem. Para ma jeszcze dwójkę dzieci - piętnastoletniego Szymona i dziewiętnastoletnią Oliwię Bieniuk. Nie da się ukryć, że wszystkie są bardzo podobne do mamy. 

Zobacz też: Oliwia Bieniuk w "DDTVN" po raz pierwszy o planach zawodowych. Pójdzie w ślady mamy?

Zobacz wideo Jarosław Bieniuk z partnerką i Marceliną Zawadzką na nartach
Więcej o: