Anita Werner wspomina początki pracy w "Faktach": Piękni trzydziestoletni. Miała dłuższe i ciemniejsze włosy

Anita Werner od lat prowadzi programy w telewizji. Dziennikarka swoje pierwsze poważne kroki zawodowe stawiała w TVN, gdzie zresztą pracuje do dziś. Teraz wróciła pamięcią do czasów, gdy zaczynała prowadzić "Fakty" z Grzegorzem Kajdanowiczem.

Anita Werner już dwadzieścia lat prowadzi programy informacyjne w TVN. Na swoim Instagramie przypomniała, jak wyglądała w momencie, gdy rozpoczynała prowadzenie weekendowego wydania "Faktów" z Grzegorzem Kajdanowiczem. 

Anita Werner na zdjęciu sprzed lat

Anita Werner karierę w mediach rozpoczęła od Wizji Sport. Następnie w 2001 roku pojawiła się w TVN24, gdzie do dziś prowadzi "Fakty po południu" i "Fakty po Faktach". Sześć lat później zaczęła prezentowanie najważniejszych wydarzeń w kraju i na świecie u boku Grzegorza Kajdanowicza. Działali w duecie przez cztery lata - do 2011 roku. Werner pokazała zdjęcie pochodzące z tamtych czasów.

Anita Werner pokazała zdjęcie sprzed latAnita Werner na zdjęciu sprzed 13 lat. Wyleciała do Kenii i miała długie włosy. "Wow!"

Piękni trzydziestoletni. Warto czasem zajrzeć do archiwum "Faktów". W 2007 roku w weekend zaczęliśmy prowadzić je razem z Grzegorzem Kajdanowiczem w duecie. Pamiętacie? - podpisała ujęcie na swoim koncie na Instagramie.
 

Widać, że dziennikarka miała wówczas dłuższe i ciemniejsze włosy. Od lat już nie widujemy jej w takim wydaniu - preferuje obecnie krótszą fryzurę. Anita wyraźnie zachęcona reakcją fanów na zdjęcia z przeszłości coraz chętniej dzieli się archiwalnymi zdjęciami.

Joanna Kurowska i Agata Młynarska, Katarzyna Zielińska i Małgorzata SochaNiektórzy znają się od dziecka, inni poznali się na planie... Te gwiazdy od lat łączy przyjaźń

Wydaje nam się, że może ich mieć całkiem sporo, zważywszy na fakt, że w stacji TVN pracuje już od 20 lat. Ostatnio Werner pokazała fotografię z początków kariery, co zresztą bardzo spodobało się widzom, którzy zazwyczaj mogą oglądać ją w poważnej roli prowadzącej, a każda ciekawostka z jej życia jest na wagę złota. 

Zobacz też: Anita Werner w wieku 17 lat zagrała u Pasikowskiego. Pamiętacie, jak wyglądała z burzą loków?

Zobacz wideo Anita Werner za kierownicą TIR-a! Pochwaliła się nagraniem
Więcej o: