Królowa Elżbieta II szykuje niespodziankę dla księżnej Kate. Chce ją nagrodzić z okazji rocznicy jej ślubu z Williamem

Zbliża się rocznica ślubu księżnej Kate i księcia Williama. Z tej okazji królowa Elżbieta II ma przygotować dla żony wnuka specjalny prezent.

W kwietniu minie okrągła, dziesiąta rocznica ślubu księżnej Kate i księcia Williama. Z tej okazji królowa Elżbieta II zdecydowała się nagrodzić starania małżonki wnuka i podarować jej coś specjalnego. W ten sposób chce wyrazić swoją wdzięczność i podziękować za sumienne wypełnianie obowiązków oraz pomoc, którą wielokrotnie otrzymała od Kate.

Królowa Elżbieta II zamierza nagrodzić księżną Kate

Księżna Kate i książę William zostali małżeństwem 29 kwietnia 2011 roku w Opactwie Westminsterskim. Jako że już za trzy miesiące minie dekada od ślubu, królowa Elżbieta II zdecydowała się pokazać Kate, jak bardzo ceni sobie jej obecność w brytyjskiej rodzinie. Jak donosi "OK! Magazine", szykuje dla niej coś specjalnego. Zdradził to dziennikarz Duncan Larcombe, który od lat śledzi królewskie poczynania. 

Księżna KateKsiężna Kate odświeżyła fryzurę. Przyciemniła kolor, podcięła końcówki i wyprostowała włosy

Jest bardzo prawdopodobne, że królowa planuje coś specjalnego, aby uczcić dziesięć lat, odkąd Kate jest w ich rodzinie - powiedział.

Okazuje się, że trudny 2020 rok tylko udowodnił królowej, że zawsze może liczyć na żonę Williama. Szczególnie że ostatnio Kate nauczyła ją, jak korzystać z aplikacji do wideorozmów i Elżbieta mogła mieć stały kontakt z bliskimi.

Zobacz wideo Królowa Elżbieta II opublikowała swojego pierwszego posta na Instagramie

Księżna KateKsiężna Kate jest w czwartej ciąży? Internauci doszukują się wskazówek. Zwracają uwagę na jej włosy

Kate ma własną linię do rozmów z królową i dzwoni do niej, żeby sprawdzić, co u niej i przekazać bieżące informacje o wnukach. Zawsze zwraca się do niej o radę - twierdzi królewski ekspert.

Królowa ma uważać też, że księżna Kate jest niesamowicie zaangażowana w wypełnianie obowiązków. Chętnie pomaga potrzebującym, zawsze godnie prezentuje się na oficjalnych wyjściach - po prostu świetnie sprawdza się w swojej roli. To nie byłaby zresztą pierwsza nagroda, jaką Elżbieta II przygotowała dla Kate. W ósmą rocznicę ślubu z Williamem otrzymała odznaczenie Damy Wielkiego Krzyża Królewskiego Orderu Wiktorii za służbę Suwerenowi.

Tym razem będzie podobnie?

Zobacz też: Królowa Elżbieta II pogratulowała Joe Bidenowi wygranej. Napisała mu prywatną wiadomość