Monika Mrozowska wróciła po porodzie do domu. Bliscy zorganizowali jej urocze powitanie. Były prezenty! "Wzrusz na maksa"

19 stycznia Monika Mrozowska urodziła czwarte dziecko - syna Lucka. Na Instagramie pochwaliła się niespodzianką, która czekała na nią w domu. Bliscy urządzili urocze powitanie. Nie zabrakło podarunków.

Monika Mrozowska i jej partner 19 stycznia powitali na świecie czwarte dziecko - syna Lucjana. Teraz aktorka znana z "Rodziny zastępczej" podzieliła się na Instagramie niespodzianką, którą zorganizowali dla niej bliscy w ramach powitania po powrocie ze szpitala.

Monika MrozowskaMonika Mrozowska opublikowała pierwszy wpis po porodzie. "Synek mamusi". Gwiazdy gratulują

Monika Mrozowska wróciła po porodzie do domu. Bliscy zorganizowali jej urocze powitanie

Monika Mrozowska początkowo ukrywała ciążę i długo unikała potwierdzenia o niej informacji w mediach. Wesołą nowiną oficjalnie podzieliła się z internautami dopiero, gdy jej brzuch był wyraźnie zaokrąglony. W jednym z wywiadów wyznała, że wymagała tego sytuacja, bo była to ciąża podwyższonego ryzyka. Dlatego unikała publicznych rozmów na ten temat. Na szczęście po kilku tygodniach niepewności dowiedziała się, że z synem wszystko jest w porządku. Lucjan urodził się 19 stycznia. Rodzina i przyjaciele aktorki nie mogli doczekać się jej powrotu ze szpitala i naszykowali miłe niespodzianki.

Takich sobie przyjaciół wymodliłam. Wracam do domu, a tu taka niespodzianka! Dziewczyny, wzrusz na maksa! - napisała na Insta Story

Bliscy przygotowali Monice Mrozowskiej niespodziankę po powrocie ze szpitalaBliscy przygotowali Monice Mrozowskiej niespodziankę po powrocie ze szpitala Screen Instagram: @monikakingamrozowska

Monika MrozowskaMrozowska pozuje z mamą. "Wygląda, jak nastolatka"

Mrozowska po wejściu do domu zastała butelkę prosecco, napis "Witaj Lucek", dwa chleby oraz kartkę z napisem "Witaj królowo". Przyjaciółki zawiesiły na ścianie girlandę "Super Mum".

Jesteście najlepsze! - dodała aktorka.

Najważniejszą częścią prezentu był kosz opisany słowami "Dobro na kryzysy". Mrozowska znalazła w nim mnóstwo słodyczy, w tym lizaki i watę cukrową.

Zobacz wideo Co gwiazdy robią podczas wolnego w domach?
Więcej o: