Leszek Miller świętuje Dzień Dziadka. Pokazał zdjęcia kilkuletniej Moniki: Bardzo czekałem na narodziny mojej wnuczki

Leszek Miller idzie z duchem czasu i korzysta z dobrodziejstw internetu. Zdecydował się nawet na świętowanie Dnia Dziadka w sieci. Z tej okazji wrzucił kilka zdjęć z wnuczką, Moniką Miller.

Leszek Miller wrzucił na swoje konto na Instagramie zdjęcia z wnuczką z różnych etapów jej życia - pojawiły się zarówno te z dzieciństwa, jak i bardziej aktualne fotki z Moniką Miller.

Leszek Miller pokazał zdjęcie z wnuczką

Polityk opublikował poruszający wpis z okazji Dnia Dziadka, w którym nie ukrywał, że wnuczka jest dla niego bardzo ważna i z przejęciem czekał na jej narodziny dwadzieścia sześć lat temu.

Bardzo czekałem na narodziny mojej wnuczki Moniki. Od razu się w niej zakochałem. Bez pamięci. I to uczucie każdego dnia jest silniejsze. Ślę pozdrowienia szczęśliwym dziadkom. Mamy dziś swoje święto - napisał Miller na swoim koncie na Instagramie.

Na zdjęciach widać dziadka z kilkuletnią wnuczką - dwa pochodzą z czasów dzieciństwa Moniki, z kolei dwa kolejne wyglądają, jakby zostały zrobione stosunkowo niedawno. Trzeba przyznać, że ujęcia są naprawdę urocze.

 

Monika Miller blisko cztery lata temu zagościła w polskim show-biznesie. Wszystko dzięki Leszkowi Millerowi, który opublikował jej zdjęcie na swoim Twitterze. Media zaczęły interesować się wnuczką polityka, która szybko odnalazła się w tym świecie. Widać, że w tym przypadku powiedzenie "z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciu" nie będzie do końca zasadne, bo Miller wielokrotnie wspierał wnuczkę  i zawsze pochlebnie się o niej wypowiadał.

Leszek MillerLeszek Miller chwali się wnuczką na Twitterze. "Monika Miller na kwarantannie"

Monika otrzymała od niego ogromne wsparcie, gdy jej tata, a syn Leszka, popełnił samobójstwo w 2018 roku. Zamieszkała wtedy z dziadkiem, który zaproponował jej przeprowadzkę do swojego domu w Konstancinie pod Warszawą. 

Monika MillerMonika Miller pokazała zdjęcie sprzed 12 lat. Miała ciemne włosy i ciężką grzywkę

Zobacz też: Czy dziadek Moniki Miller poszedłby z nią na Paradę Równości? Modelka odpowiedziała jednoznacznie [PLOTKERSI]

Zobacz wideo Leszek Miller: Magdalena Ogórek prezentowała się jako człowiek lewicy
Więcej o: