Małgorzata Rozenek odsłoniła płaski brzuch. Fanki są w szoku: Co zrobić, żeby wyglądać tak po trzech ciążach?

Małgorzata Rozenek poczuła przypływ inspiracji, którą od razu podzieliła się na Instagramie. Opowiadając o nowym hobby, odsłoniła płaski brzuch.

Małgorzata Rozenek wypoczywa w Meksyku, przerywając sielankowe plażowanie wycieczkami krajoznawczymi. Celebrytka podczas wakacji zdobyła także nową pasję - dzięki dobrej nauczycielce, zaczęła wyciągać z jogi same korzyści. Wzrok obserwatorów skierował się jednak na figurę Rozenek - tylko spójrzcie na ten płaski brzuch!

Małgorzata Rozenek i Radosław MajdanMałgorzata Rozenek śmieje się z tatuażu Radosława i nawiązuje do zakrytej podobizny Dody. "Brawo za dystans"

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek pokazała, jak ćwiczy z synkiem. "Henryś poczuł sportowy zew"

Małgorzata Rozenek pokazała umięśniony brzuch. Treningi po ciąży zrobiły swoje

Celebrytka po porodzie umówiła się z trenerką na domowe ćwiczenia, aby szybko zrzucić kilogramy po ciąży. Dni spędzone na intensywnych zajęciach opłaciły się. W najnowszym wpisie, w którym Rozenek wychwala jogę, zapozowała do zdjęcia w odpowiednim stroju, który wyeksponował płaski brzuch i zarysowane mięśnie. 

Co zrobić, żeby wyglądać tak po trzech ciążach? Brawo, szok i podziw - czytamy wśród wypowiedzi instagramowiczów.
 

Zdjęcia oczywiście stały się przyczyną całkiem długiej dyskusji, na temat sposibów Małgorzaty, dzięki którym w dość krótkim czasie osiągnęła takie rezultaty.

Zachwycona Małgorzata Rozenek przyrównuję jogę do baletu

Odbyte zajęcia z podstaw jogi sprawiły, że celebrytka bliżej zainteresowała się tematem tej coraz popularniejszej dyscypliny. Rozenek przypomniały się również dawne zajęcia, na które uczęszczała jako dziecko. Okazuje się, że Małgorzata trenowała... balet.

Jogę nazywa się medytacją w ruchu - bardzo to trafne. Mnie jeszcze przypomina lekcje baletu w szkole. Ten sam poziom skupienia i ten sam poziom bólu - wyznała na Instagramie.

Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek w bikini prezentuje sylwetkę po ciąży

Ciekawe, czy po powrocie do domu Rozenek będzie kontynuować swoją przygodę z jogą, czy jest to tylko chwilowy zachwyt.

Więcej o: