Dzieci Anny Przybylskiej zrobiły babci piękną niespodziankę. Nie zabrakło wyjątkowego tortu

Dzieci Anny Przybylskiej z okazji Dnia Babci postanowiły zrobić niespodziankę swojej babci, mamie aktorki. Zdjęciami z uroczego przyjęcia pochwaliła się ich ciocia.

Starsza siostra Anny Przybylskiej, Agnieszka Kubera, chętnie pokazuje na swoim Instagramie kadry, na których widać dzieci aktorki. Jakiś czas temu kobieta pochwaliła się fotografią z okazji 15. urodzin Szymona Bieniuka, składając mu jednocześnie piękne życzenia. 

Anna Przybylska z dziećmiSyn Anny Przybylskiej skończył 15 lat. Siostra zmarłej aktorki pokazała zdjęcie z urodzin nastolatka

Teraz siostra zmarłej aktorki podzieliła się kolejnym wyjątkowym zdjęciem. Tym razem są na nim wszystkie dzieci gwiazdy. 

Dzieci Anny Przybylskiej świętują Dzień Babci

21 stycznia w Polsce obchodzony jest Dzień Babci. Oliwia, Szymon i Jan Bieniuk nie zapomnieli o swojej babci i zrobili jej wyjątkową niespodziankę. Dzieci Jarosława Bieniuka i Anny Przybylskiej odwiedziły  mamę aktorki. Na stole pojawiły się tort oraz różne napoje. W tle widać też stojące w wazonie kwiaty, które seniorka prawdopodobnie dostała właśnie od wnucząt. Nie sposób zauważyć, że atmosfera była ciepła i rodzinna, a sprawczyni całego zamieszania niezwykle szczęśliwa. Wskazuje na to również opis zamieszczony na zdjęciu. 

Najszczęśliwsza babcia ever. 

A w opisie pod zdjęciem czytamy:

Babcia Krysia coraz młodsza - śmiała się Agnieszka Kubera.

Dzieci Anny PrzybylskiejDzieci Anny Przybylskiej Fot. Instagram/ agulka2002

Nie od dziś wiadomo, że dzieci Anny Przybylskiej mają doskonały kontakt z mamą aktorki. Krystyna Przybylska w styczniu 2021 roku udzieliła "Wysokim Obcasom" wzruszającego wywiadu, w którym przyznała, że widzi we wnukach zmarłą córkę. 

Czy tęsknią? Tego nawet nie można sobie wyobrazić. Oliwka, jak razem leżymy wieczorem w łóżku, potrafi się przytulić i powiedzieć: "Babciu, ja ciebie tak kocham, tak pachniesz moją mamą". To ja jej mówię: "Wiem, dziecko. Ty pachniesz moją córką". I tak sobie leżymy. I ja naprawdę czuję, jakbym Anię obejmowała - powiedziała. 

Pani Krystyna przyznała też, że najbardziej podobni do Anny są jej synowie. 

Więcej o: