Hanna Zborowska niedawno rozstała się z mężem, ale nie jest już singielką. Ma nowego partnera. "Odżyłam"

Hanna Zborowska w rozmowie z "Na Żywo" zdradziła, że w jej życiu pojawił się nowy mężczyzna. Kobieta nie kryje, że znów jest szczęśliwa.

Na początku stycznia media obiegła informacja, że Hanna Zborowska rozwodzi się. Celebrytka już w października 2020 roku dawała do zrozumienia fanom, że w jej małżeństwie nie układa się i nie mieszka już z mężem. Podczas jednej z relacji przyznała, że wreszcie może mieć kota w domu, bo wcześniej "komuś przeszkadzał i się na niego nie zgadzał". A kiedy bezpardonowo została zapytana o to, czy mąż ją zostawił, odpowiedziała:

Nikt nikogo nie zostawił… Czasami ludzie podejmują o czymś decyzje wspólnie. I wcale to nie oznacza, że jest super i się nie cierpi. 

Teraz okazuje się, że Hanna przebolała już rozstanie z mężem i znalazła nowego partnera. 

Hanna ZborowskaSiostra Zofii Zborowskiej się rozwodzi. Hanna: Mam 38 lat i zaczynam życie od zera

Zobacz wideo Hanna Zborowska-Neves w ostrych słowach komentuje zachowanie podróżnych

Hanna Zborowska o nowym partnerze

Hanna Zborowska i Daniel Neves poznali się w Hiszpanii na Uniwersytecie Salamanki, gdzie starsza córka Wiktora Zborowskiego studiowała prawo. Zakochani przeprowadzili się do Brazylii i doczekali się dwóch córek. Niestety, ich małżeństwo nie przetrwało. Hanna jakiś czas temu w rozmowie z "Na Żywo" oficjalnie potwierdzała, że rozwodzi się z Danielem. 

Cały czas płakałam. Na nic nie miałam siły. Byłam zamknięta z dziećmi w domu, Daniela nie było. Cała odpowiedzialność spadła na mnie i do tego rozwód. To był krytyczny moment. Poczułam, że moje życie traci sens - mówiła wówczas. 

Teraz siostra Zofii Zborowskiej znów udzieliła wywiadu tygodnikowi. Ten jednak miał dużo bardziej optymistyczny wydźwięk. Kobieta przyznała w nim, że jest szczęśliwa i ma nowego partnera. 

Mam tam kogoś, kto na mnie czeka. Odżyłam - przyznała. 

Niestety, autorka przewodnika po Brazylii nie zdradziła, kim jest ów szczęściarz. 

Hanna ZborowskaHanna Zborowska dała do zrozumienia, że rozstała się z mężem

Więcej o: