Paulina Krupińska pochwaliła się nową fryzurą. Udana metamorfoza? Fani podzieleni: Wracaj do długich

Paulina Krupińska wybrała się do fryzjera, a efektami metamorfozy pochwaliła się na Instagramie. Nowa fryzura podzieliła jej fanów.

Paulina Krupińska, popularna modelka i prezenterka "Dzień Dobry TVN"  należy do grona gwiazd, które nie stronią od korzystania z mediów społecznościowych. Modelka jest niezwykle aktywna na Instagramie, gdzie chętnie dzieli się szczegółami ze swojego prywatnego życia. Jej profil obserwuje już blisko 350 tysięcy osób. Prezenterka publikuje również wiele zdjęć związanych z podróżami lub życiem zawodowym. Niedawno Krupińska stanęła w obronie męża - Sebastiana Karpiela-Bułecki, lidera zespołu Zakopower. Zarzucono mu, że "sprzedał się" TVP. Odpowiedziała, że "artysta gra dla ludzi, nie stacji".

Zobacz wideo Paulina Krupińska na nartach

Aleksandra Żebrowska opowiedziała o poronieniachAleksandra Żebrowska mówi otwarcie o nietrzymania moczu po ciąży. Problem dotknął też inne gwiazdy

W najnowszym poście na Instagramie pochwaliła się nową, odmienioną fryzurą. Modelka skróciła włosy oraz postawiła na delikatne fale. Metamorfozę dopełniła stylizacją w kolorze pudrowego różu. Zdjęcia opatrzyła krótkim komentarzem:

Nie mogłam się zdecydować, które zdjęcie wybrać. Po wizycie u Piotra Siwki włosy same się układają, więc można zrobić dużo ujęć. Które podoba się Wam najbardziej?- napisała Paulina Krupińska.
 

Paulina Krupińska pochwaliła się nową fryzurą

Pod postem posypało się mnóstwo pozytywnych komentarzy. Metamorfoza prezenterki bardzo spodobała się większości internautów. Nie omieszkali się oni skomentować powyższego faktu:

Świetna koloryzacja, idealnie dobrane odcienie brązu do Pani urody. 
Ładnemu we wszystkim ładnie.
Z nowym rokiem stała się Pani jeszcze piękniejsza. 

Paulina KrupińskaPaulina Krupińska walczy z mrozem nowym zdjęciem. W tle gustowne poduszki. Znamy ich cenę

Jednak nie wszyscy zachwycili się metamorfozą Pauliny Krupińskiej. Część internautów przyznała, że modelce lepiej było w dłuższych włosach.

Wracaj do długich.
Zdecydowanie długie.

A Wam? Jak podoba się ta zmiana?