Hanna Zborowska narzeka na liczne wywiady: Ja po kilku godzinach czuję, że już mi się mózg lasuje

Hanna Zborowska opowiedziała na InstaStories o tym, że wywiady są dla niej męczącym doświadczeniem. Celebrytka rozważa zakończenie aktywności na tym polu.

Hanna Zborowska jest starszą siostrą Zofii Zborowskiej. Kobieta w przeciwieństwie do pozostałych członków swojej rodziny dotychczas nie myślała o karierze w show-biznesie. Wyjechała na studia do Hiszpanii, gdzie poznała swojego przyszłego męża. Hanna wyszła za Daniela Nevesa i wspólnie zamieszkali w Brazylii. Tam doczekali się dwóch córek. Teraz jednak małżeństwo córki Wiktora Zborowskiego rozpadło się. Okazuje się też, że celebrytka wydaje swoją pierwszą publikację.

Hanna Zborowska, Zofia Zborowska, Andrzej WronaHanna Zborowska mieszkała przez lata w Brazylii. Czym teraz się zajmuje?

Hanna Zborowska zmęczona wywiadami

O Hannie Zborowskiej zrobiło się ostatnio głośno. Nic wiec dziwnego, że kobieta coraz częściej zapraszana jest do różnych programów (ostatnio była gościem "Domówki" u Macieja Dowbora i Joanny Koroniewskiej). Udziela też licznych wywiadów, zwłaszcza w związku z promocją przewodnika "Moja Brazylia". Te nie są jednak dla Hanny przyjemnym doświadczeniem. 

Już chyba koniec z wywiadami. Powiem wam, że ciężki kawałek chleba, naprawdę. Po prostu nigdy nie spodziewałam się, że wywiady mogą być tak strasznie męczące. Ja ledwo żyję po 5-6 wywiadach, jestem wykończona - mówiła na swoim InstaStories. 

Celebrytka przyznała, że jest zmęczona, bo wiele razy słyszała takie same pytania. 

Cały czas powtarzam to samo, bo oczywiście są te same pytania, bo chodzi o promocję e-booka. To jest do różnych gazet, różnych czasopism, telewizji, portali. To jest oczywiste, że pytania będą takie same, natomiast ja muszę starać się odpowiadać nie tak samo. Wiecie o co chodzi? Ja po kilku godzinach czuję, że już mi się mózg lasuje - żaliła się. 
Zobacz wideo Hanna Zborowska narzeka na liczne wywiady

Myślicie, że Hanna faktycznie zrezygnuje z wywiadów? 

Zofia Zborowska, Hanna ZborowskaZofia Zborowska już lata temu przewidziała rozwód siostry

Więcej o: