Paulo Sousa trenerem reprezentacji Polski. Prywatnie to szczęśliwy mąż byłej modelki. Ma na swoim koncie odważną sesję

18 stycznia szefostwo Polskiego Związku Piłki Nożnej zadecydowało o przyszłości Jerzego Brzęczka. Sportowiec przestał być selekcjonerem reprezentacji Polski, a trzy dni później okazało się, że jego miejsce zajmie Paulo Sousa. Portugalczyk to były piłkarz, który ma piękną i utalentowaną żonę. Cristina Mohler jest modelką i prezenterką telewizyjną. Jak wygląda?

W czwartek po godzinie 15 prezes PZPN, Zbigniew Boniek, ogłosił następcę Jerzego Brzęczka. Nowym selekcjonerem reprezentacji Polski został były portugalski piłkarz Paulo Sousa. Jego życie zawodowe prześwietlone zostało już przez większość serwisów internetowych. My postanowiliśmy sprawdzić, co słuchać u niego prywatnie. Okazuje się, że jest szczęśliwym mężem pięknej blondynki. Kiedyś była dość znana.

Zobacz wideo Boniek tłumaczy wybór Paulo Sousy. "Wykonałem kilka telefonów. Wszyscy mówili jedno"

Jerzy Brzęczek z żonąJerzy Brzęczek zwolniony przez PZPN. Mógł liczyć na kibiców i rodzinę. Żonę poznał w podstawówce

Paulo Sousa trenerem polskiej reprezentacji. Jak wygląda jego żona? Cristina Mohler to była modelka i prezenterka telewizyjna

Portugalski piłkarz związał się ze swoją aktualną żoną tuż po rozstaniu z byłą. Świat dowiedział się o ich miłości w 2006 roku. Uczucie pary musiało być bardzo silne, ponieważ szybko zdecydowała się sformalizować związek. Paulo i Cristina najpierw wzięli ślub cywilny, a po jakimś czasie także kościelny (ceremonia odbyła się w Maroko). Mohler to nieco zapomniana gwiazda portugalskiego show-biznesu - była bowiem pogodynką i modelką, która nie bała się występować na okładkach magazynów dla panów (niespełna 19 lat temu promowała "Maxim").

 

W sieci nie brakuje także nagrań, na których można podziwiać prezenterskie zdolności Cristiny.

 

Jej ostatnia medialna aktywność to sesja zdjęciowa dla Mario Galiano z 2018 roku. Pozowała wtedy w czarnym kombinezonie z odważnym dekoltem.

 

Warto dodać, że zanim Paulo Sousa poznał Cristinę Mohler, związany był z Cristiną Neto de Almeidą, z którą doczekał się dzieci (26-letniej Marii oraz 18-letniego Guilherme'a). Para rozstała się w 2006 roku.

Więcej o: