Anna Wendzikowska zorganizowała córce bajkowe urodziny. Były przebrania i balony. Zamieściła też wzruszający wpis

Anna Wendzikowska opublikowała urocze zdjęcie z córką. Zorganizowała dla niej imprezę urodzinową inspirowaną bajką "Biedronka i Czarny Kot". Kornelia przebrała się za główną bohaterkę.

Anna Wendzikowska chętnie dzieli się swoim życiem w mediach społecznościowych. Oprócz spraw zawodowych, szczególnie często pokazuje córki, którym poświęca każdy dzień. Sześcioletnia Kornelia i trzyletnia Antonina uwielbiają spędzać czas z mamą, co potwierdziły ich wspólne zdjęcia z babskiego wypadu na Dominikanę, którymi prezenterka pochwaliła się na Instagramie. Dzieci wyglądały na naprawdę szczęśliwe.

Ania WendzikowskaWendzikowska reklamuje strój, a jej córka woła: Mam kupę! Zabawne?

Anna Wendzikowska zorganizowała córce bajkowe urodziny: Ja też świętuję

21 stycznia szóste urodziny obchodziła Kornelia, starsza córka Anny Wendzikowskiej. Z tej okazji prezenterka zorganizowała dla dziewczynki imprezę urodzinową inspirowaną bajką "Biedronka i Czarny Kot" oraz opublikowała urodzinowe zdjęcie na Instagramie. Zapozowały na nim na kanapie, trzymając w dłoniach czerwono-czarne balony z helem. Dziewczynka ubrała kostium biedronki, założyła opaskę na oczy i niebieską perukę.

Ta cudowna, mała dziewczynka skończyła dziś 6 lat. Kiedy to zleciało? Co roku staram się, żeby ten dzień należał tylko do niej. Chociaż dla mnie to też ważny dzień. Bo tego dnia sześć lat temu po raz pierwszy zostałam mamą... I zaczął się dla mnie nowy, cudowny rozdział. Więc ja też świętuję - wyznała.
 

Anna Wendzikowska morsuje w skąpym bikini. 'Polecam spróbować'Ania Wendzikowska znów zaatakowana przez internautów: Ciągły lans. Te foty są nie na miejscu. Odpowiedziała

Internauci byli zachwyceni nietypowym przebraniem solenizantki i złożyli dziewczynce życzenia pod postem mamy. Pochwalili też prezenterkę.

Ale czaderski kostium! Wszystkiego Najlepszego dla Kornelki!
Pani Aniu, jest Pani cudowną mamą. Dużo zdrówka dla Solenizantki
Padłam jak zobaczyłam Kornelkę! Bosko jej w tym wcieleniu - pisali.

I my również dopisujemy się do życzeń!

Zobacz wideo Ania Wendzikowska na zajęciach pole dance z córeczką
Więcej o: