Dziewczyna Piotra Żyły jest nękana przez hejterów. Pokazała obrzydliwe komentarze: Utrzymanka

Marcelina Ziętek opublikowała na InstaStories screeny komentarzy, które hejterzy zamieszczają z kont utworzonych w tym celu. Na szczęście administracja Instagrama szybko zareagowała.

Pierwsze plotki o tym, że Marcelina Ziętek i Piotr Żyła są parą, pojawiły się latem 2020 roku. Mimo że informacja o ich związku jest oficjalna, zakochani dotąd nie zdecydowali się jednak na opublikowanie wspólnej fotografii. Związek starają się trzymać z dala od mediów i póki co wychodzi im to na dobre. Tworzą zgrany duet i wspierają się wzajemnie.

ZOBACZ TEŻ: Marcelina Ziętek chwali się "gorącym weekendem" z Piotrem Żyłą. Internauci uderzają w byłą żonę skoczka

Mimo że dotąd żadne z nich nie komentowało wzajemnych relacji, ostatnio Justynie Żyle udało się sprowokować młodą aktorkę do zabrania głosu. Była żona skoczka narciarskiego zarzuciła mu, że "zabrał swoim dzieciom samochód", a partnerce kupił jaguara.

CZYTAJ TEŻ: Justyna Żyła atakuje Piotra i oskarża go: Gdy mąż zabiera Tobie i dzieciom samochód. Nawiązała też do jego młodszej partnerki

Okazuje się, że ostatnia wypowiedź byłej żony Piotra Żyły pociągnęła za sobą lawinę hejterskich komentarzy, którymi zalewane jest konto Marceliny Ziętek. Dziewczyna nie wytrzymała i po raz pierwszy skomentowała to, co dzieje się wokół jej związku.

POLECAMY: Dziewczyna Piotra Żyły przerwała milczenie: Podjęłam kroki, żeby prawda w końcu zagościła w tym cyrku. Pije do Justyny?

Marcelina Ziętek mierzy się z hejtem. Pokazała obrzydliwe komentarze

Niestety, mimo apelu, który Ziętek wystosowała w stronę hejterów, liczba obraźliwych komentarzy nie uległa zmianie. Dziewczyna cały czas jest nękana przez osoby, które zakładają nowe konta, z których piszą obrzydliwe komentarze:

Hej utrzymanko 
Utrzymanka Piotrusia
Utrzymanka z krzywym zębem - czytamy na zamieszczonym przez Marcelinę na InstaStories zrzucie ekranu.

Na szczęście administracja Instagrama czuwa i po zgłoszeniu nieprawdziwych kont, usunęła je z portalu bezpowrotnie. 

Więcej o: