Skulony mężczyzna w kurtce i wełnianych rękawiczkach z inaugracji został memem. Rozbawił Jennifer Aniston i Arianę Grande

Bernie Sanders podczas zaprzysiężenia Joe Bidena wyczekiwał na krzesełku w ciepłej kurtce i wełnianych, wzorzystych rękawiczkach. Zdjęcie polityka stało się wiralem, podobnie jak memy z nim w roli głównej.

W środę w Waszyngtonie odbyło się oficjalne zaprzysiężenie Joe Bidena na 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. Na uroczystości pojawiły się również gwiazd jak np. Lady Gaga czy Jennifer Lopez, a także byłe pary prezydenckie, jednak bez Melanii i Donalda Trumpów. Wśród zaproszonych gości znalazł się również Bernie Sanders. To 79-letni senator z Vermont, który był kontrkandydatem Bidena w walce o nominację w wyborach prezydenckich z ramienia Demokratów. Stylizacja polityka zrobiła furorę w sieci i stała się źródłem wielu memów.

Joe Biden, Bernie SandersSkulony mężczyzna w zimowej kurtce i wełnianych rękawiczkach skradł zaprzysiężenie Joe Bidena

Memy z Bernim Sandersem

Podczas inauguracji Joe Bidena w Waszyngtonie była niska temperatura, której towarzyszył również silny wiatr, więc nic dziwnego, że wszyscy uczestnicy byli bardzo ciepło ubrani, w tym także senator Bernie Sanders. Polityk został sfotografowany podczas oczekiwania na oficjalną uroczystość. Miał na sobie szarą, mało elegancką kurtkę oraz wełniane rękawiczki.

Joe BidenJoe Biden uczcił pamięć zmarłego syna. Jego zdjęcie znalazło się w Gabinecie Owalnym

Fotka Sandersa stała się hitem sieci, a memy z nim w roli głównej udostępniały również gwiazdy. Przypomnijmy co poniektóre z nich. Jennifer Aniston udostępniła zdjęcie okładki magazynu "Interview", na którym sama wygina się na tle Sandersa.

Jennifer Aniston, Bernie SandersJennifer Aniston, Bernie Sanders instagram.com@jenniferaniston

Ariana Grande opublikowała przerobione zdjęcie polityka, na którym widzimy, jak ten odpręża się w parku w towarzystwie gołębi. 

 

Nie zabrakło również mema z inną gwiazdą środowego wieczoru, czyli z Jennifer Lopez.

Jennifer Lopez. Bernie SandersJennifer Lopez. Bernie Sanders instagram.com@diet_prada

A co powiecie na Berniego Sandersa jako Sharon Stone z filmu "Nagi instynkt"? 

Bernie SandersBernie Sanders Instagram

I na sam koniec coś od redakcji Plotka:

Bernie SandersBernie Sanders Plotek

Więcej memów z Bernim Sandersem zobaczycie do naszej galerii. 

Zobacz wideo


 

Więcej o: