Melania Trump opuściła Biały Dom z ulubioną, luksusową torebką. Ten "skromny" dodatek jest wart majątek

Melania Trump zadała szyku podczas ostatniego publicznego wystąpienia w charakterze pierwszej damy. Akcesorium wykonane z krokodylej skóry jest warte majątek.

Donald Trump z żoną opuścili już Biały Dom. 45. Prezydent Stanów Zjednoczonych przemówił do zgromadzonych dziennikarzy i przyznał, że jego prezydentura była "znakomita pod każdym względem". Głos zabrała również Melania Trump, która podziękowała za możliwość bycia pierwszą damą.

TrumpMelania Trump i Donald Trump opuszczają Biały Dom. Pierwsza dama w czarnej stylizacji i okularach

Melania Trump opuściła Biały Dom z torebką wartą majątek

Na swoje ostatnie publiczne wystąpienie w charakterze pierwszej damy Melania Trump włożyła czarną spódnicę od Dolce & Gabbana, do której dobrała żakiet Chanel i wysokie szpilki Louboutin. Naszą uwagę zwróciła też ciemna torebka. Okazuje się, że akcesorium nie należy do najtańszych. Niepozornie wyglądająca torba Hermes z krokodylej skóry kosztuje około... 280 tysięcy złotych.

Zobacz wideo

Wygląda na to, że Melania Trump przepada za akcesoriami od Hermesa. Taką samą torbę miała ze sobą podczas wizyty w Polsce w 2017 roku. Razem z Agatą Dudą wybrała się do Centrum Nauki Kopernik w Warszawie, gdzie zorganizowano warsztaty naukowe dla dzieci i młodzieży.

Styl Melanii Trump wzbudzał kontrowersje od początku prezydenckiej kadencji jej męża. Francuska projektantka mody i stylistka Michelle Obamy, Sophie Theallet, jako jedna z pierwszych skrytykowała byłą modelkę. Przyznała również, że nie akceptuje seksistowskiej retoryki Donalda Trumpa i nie będzie ubierać jego żony. Do bojkotu pierwszej damy przyłączyli się także Tom Ford i Marc Jacobs.

Z czasem Melania zaczęła pokazywać się w strojach od najlepszych światowych projektantów. Uwielbiała między innymi Calvina Kleina, Dolce&Gabbana oraz Givenchy.

Donald Trump, Melania TrumpDonald Trump, Melania Trump EAST NEWS

Torebka Melanii TrumpTorebka Melanii Trump East News

Lady GagaLady Gaga zaśpiewała hymn na zaprzysiężeniu Joe Bidena. Wokalistka postawiła na ekstrawagancką kreację

Zobaczcie drogocenną torebkę Melanii. Warta swojej ceny?