Robert Lewandowski przejął konto Ani i odpowiadał na pytania fanów. Już wiemy, czy "kobiety dają mu popalić w domu"

Anna Lewandowska pozwoliła mężowi odpowiedzieć na pytania jej fanów na Instagramie. Po kilku minutach było ich mnóstwo, a Robert dzielnie odpisywał na większość z nich.

Anna Lewandowska jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie codziennie publikuje nagrania i zdjęcia. Chętnie utrzymuje kontakt z fankami, a tym razem do tego samego postanowiła zachęcić swojego męża. Pozwoliła Robertowi przejąć jej profil na Instagramie, by mógł odpowiadać na pytania fanów.

Dziś Lewy odpowiada na Wasze komentarze. Czas start! - napisała.

Po kilku minutach pytań było mnóstwo, więc Robert miał co robić.

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Laura LewandowskaLaura Lewandowska raczkuje, by przywitać się z tatą. Anna Lewandowska pochwaliła się uroczym nagraniem

Zobacz wideo Laura Lewandowska raczkuje do Roberta

Polecamy także: Anna Lewandowska tłumaczy się ze swojej wpadki na Gali Mistrzów Sportu? "Wystąpienia nigdy nie były moją mocną stroną"

Robert Lewandowski odpowiadał na pytania fanek Ani

Rodzina Lewandowskich budzi ogromne zainteresowanie, nic więc dziwnego, że mnóstwo internautek postanowiło wykorzystać taką okazję i zadawało pytania Robertowi. Niektóre z nich dotyczyły jego kariery czy treningów, inne natomiast życia prywatnego. Jedna z fanek spytała m.in., jaki jest "przepis na waszą fantastyczną rodzinę?".

Miłość, szacunek, przyjaźń, partnerstwo i duuuużo uśmiechu - napisał.

Inna fanka spytała natomiast, czy "kobiety dają mu popalić w domu". Robert odpowiedział:

Daję radę.

Alexis SharkeyZnana influencerka nie żyje. Jej ciało zostało znalezione przy autostradzie

Robert Lewandowski zdradził także, że lubi wszystkie potrawy Ani. Ujawnił również, że razem wybierali imiona dla córek, a pomysły na nie zaczerpnęli od świętej Klary i świętej Laury.

Bardzo nam się podobają - napisał.
 

Wiadomo także, że razem z Anną ogląda serial "Dynasty", ćwiczy codziennie, a jego przepisem na życiowy sukces jest - "nie poddawać się".

Zobacz również: Anna Lewandowska i Robert Lewandowski tańczą w rytm romantycznej piosenki. Zakończenie układu szalone

Więcej o: