Lara Gessler świętuje 3 miesiące z córką. Pochwaliła się odważnym zdjęciem w stroju kąpielowym

Lara Gessler opublikowała na swoim instagramowym profilu zdjęcia z okazji trzeciej miesięcznicy narodzin swojej córki Neny. Dziewczynka rośnie jak na drożdżach.

W październiku ubiegłego roku Lara Gessler po raz pierwszy została mamą. Na świecie przywitała wówczas swoją córeczkę, Nenę, o czym z entuzjazmem poinformowała internautów na swoim instagramowym profilu. Od tamtej pory, córka znanej restauratorki Magdy Gessler regularnie relacjonuje, jak wygląda jej życie po porodzie. Nie brakuje też zdjęć małej Neny, która pojawia się już na fotografiach równie często co jej mama. 

Lara Gessler świętuje trzy miesiące z córeczką Neną

W grudniu 2020 roku Lara Gessler wraz z mężem Piotrem Szelągiem wyjechała na hiszpańską wyspę Fuerteventura, gdzie spędziła święta Bożego Narodzenia i gdzie pozostaje po dziś dzień. Jaka sama wyznała, wybrała to miejsce ze względu na niewielką ilość przypadków koronawirusa. Egzotyczne wakacje nie powstrzymują jej jednak, przed dalszą publikacją zdjęć na Instagramie, na których zazwyczaj zobaczyć możemy także córeczkę Lary.

Tym razem celebrytka wstawiła post z okazji 3 miesięcznicy narodzin Neny. Lara zapozowała do zdjęć w egzotycznej scenerii razem z córeczką. Miała na sobie jedynie strój kąpielowy, który odsłonił jej pośladki. Na fotografiach nie zabrakło też dumnego taty. Post opatrzyła, krótkim, lecz ujmującym opisem. 

Trzy miesiące razem! Kocham i dziękuję-napisała szczęśliwa Lara Gessler.
 

Ze strony internautów posypały się liczne gratulacje oraz...zachwyt nad figurą młodej mamy. Obserwatorzy nie mogli uwierzyć w to, jak wygląda Lara Gessler zaledwie trzy miesiące po porodzie. 

Pięknie się na Was patrzy.
Przepięknie Pani wygląda, macierzyństwo służy.
Obłędna forma!
Pięknie pani wygląda. Aż trudno uwierzyć ze trzy miesiące temu była pani w ciąży- pisali internauci.

Wam też się tak spodobała?

Zobacz wideo Lara Gessler pokazała pokój swojej córki
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.