Wróżbita Maciej komentuje miłosne perypetie Doroty Szelągowskiej. "Ona sama nie wie, czego chce"

Wróżbita Maciej w najnowszym wywiadzie opowiedział, co sądzi na temat życia uczuciowego Doroty Szelągowskiej.

Niedawno dowiedzieliśmy się, że projektantka wnętrz będzie się rozwodzić. Warto dodać, że pierwszym mężem dekoratorki był tajemniczy mężczyzna, a owocem ich miłości został syn Antonii. Drugie małżeństwo Doroty było już bardziej medialne. Kobieta związała się z kompozytorem Adamem Sztabą, z którym była aż 13 lat. Po zakończeniu związku w życiu projektantki pojawił się kolejny mężczyzna, którego poznała planie jednego z programów wnętrzarskich. Para pobrała się w 2018 roku. W rozmowie z "Rewią" osoba z bliskiego otoczenia wyznała, że Szelągowska złożyła już papiery rozwodowe.

Dorota SzelągowskaDorota Szelągowska zażartowała ze swoich rozwodów

Wróżbita Maciej o relacjach Doroty Szelągowskiej

Wróżbita Maciej poproszony przez reporterkę "Jastrząb Post" sprawdził, jak wygląda miłosna przyszłość Doroty Szelągowskiej. Twierdzi, że projektantka wnętrz może mieć spory problem z oficjalnym zakończeniem małżeństwa. Wiemy, że formalnie jest w trakcie lub po rozwodzie, więc może chodzić tutaj o sferę emocjonalną. 

Dorota Szelągowska sama nie wie, czego chce od życia. Ona tak się boryka. Z jednej strony na drugą, z drugiej na pierwszą. Jest to osoba bardzo chwiejna i niezdecydowana. Ja uważam, że ona ma problem z zakańczaniem związków i nawet jeśli formalnie ten związek został zakończony, to może mieć problem, aby odciąć się psychicznie, mentalnie i rozpocząć nowe życie osobiste - tłumaczy wróżbita.
 

Dorota SzelągowskaDorota Szelągowska pokazała się bez makijażu. "Oto proces tworzenia Pani z Telewizji"

Dodatkowo uważa, że znak zodiaku Doroty Szelągowskiej jest po to, aby tworzyć związki i kochać. 

Natomiast czy ona ułoży sobie życie na nowo, to ona w tym momencie jakby usłyszała takie pytanie, to by się zaśmiała i powiedziała, że oczywiście. Dla niej miłość jest najważniejsza. Ona jest zodiakalną Wagą, a Waga oznacza związki. Więc ona jest stworzona do związków. Ona robi wszystko, żeby kochać - zakończył.

Zobaczymy, jak w takim razie sytuacja się rozwinie.

Zobacz wideo Dorota Szelągowska wyśmiała internautów "posądzających ją o odwagę i dystans": Ludzie, czy wy powariowaliście?
Więcej o: