Kinga Rusin pochwaliła się, jak spędza wolny czas na rajskiej wyspie. Internauci: Tak trzeba żyć

Kinga Rusin już od dłuższego czasu przebywa poza granicami Polski. Chociaż jej aktywność w mediach społecznościowych znacznie spadła w związku z pracą zawodową, prezenterka pochwaliła się, jak spędza swój wolny czas.

Kinga Rusin w listopadzie ubiegłego roku postanowiła wyjechać z kraju. Obecnie przebywa na jednej z niewielkich wysp na Oceanie Indyjskim, gdzie odpoczywa i pracuje nad swoją nową marką kosmetyków Pat&Rub. O spontanicznym wyjeździe poinformowała obserwatorów po ponad dwóch miesiącach nieobecności w mediach społecznościowych.

Kinga Rusin relacjonuje wolny czas na rajskiej plaży 

Tym razem dziennikarka opublikowała na swoim instagramowym profilu zdjęcie z rajskiej plaży, opatrując post krótkim, lecz wymownym komentarzem. 

instagram.com/kingarusinKinga Rusin dodała poruszający wpis z okazji Święta Niepodległości

Po godzinach- podsumowała.

Prezenterka korzystając z czasu wolnego od pracy, postanowiła wybrać się na plażę, do której, jak sama wspomniała w jednym z poprzednich postów, ma zaledwie kilka kroków. Tam zapozowała do zdjęcia w stroju surfingowym oraz ze sprzętem do kitesurfingu. Dodała też na swoim InstaStories nagrania, w których zaprezentowała internautom jak radzi sobie na desce. W komentarzach pojawiło się wiele ciepłych słów ze strony obserwatorów zachwyconych zdjęciem, ale także niezwykłymi okolicznościami przyrody, w jakich przyszło wypoczywać Kindze Rusin. 

Tak trzeba żyć.
 Jak zawsze jestem zachwycona zdjęciem otaczającą Panią przyrody...-pisali internauci.

Krystyna Pawłowicz i Kinga RusinKinga Rusin ostro o Krystynie Pawłowicz na temat WOŚP: Ona szczuje ludzi

Zdjęcie skomentowała także Anna Kalczyńska, prowadząca programu "Dzień Dobry TVN", która podobnie jak Kinga Rusin, jest fanką sportów wodnych. 

Jeszcze pofruwamy razem- napisała Anna Kalczyńska.
 

Wyjazd na rajską wyspę to nie pierwsza radykalna zmiana w życiu Kingi Rusin. Pod koniec ubiegłego roku oznajmiła bowiem, iż odchodzi z "Dzień Dobry TVN", a jakiś czas później wyprowadziła się z Warszawy, by w okresie pandemii przebywać bliżej przyrody. 

Więcej o: