Radosław Majdan komplementuje Małgorzatę Rozenek pod jej zdjęciem w bikini. "Spociłem się z wrażenia". Fani zachwyceni

Radosław Majdan nie szczędził miłych słów pod adresem swojej żony. Zmieścił je w komentarzach pod zdjęciem Małgorzaty Rozenek pozującej na rajskiej plaży. Internauci byli pod wrażeniem szczerości byłego piłkarza.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan z dziećmi odpoczywają obecnie na wakacjach w Meksyku. Perfekcyjna skrupulatnie relacjonuje swój urlop w mediach społecznościowych. Nie brakuje materiałów zamieszczanych na InstaStories, a także zdjęć wstawianych na tablice Instagrama. 42-letnia influencerka relacjonowała już między innymi pobyt na rajskiej plaży, a wiele emocji wzbudziło jedno z ostatnich zdjęć, na których pozuje z małym Henrykiem. Na fotografii zostały wyeksponowane pośladki Rozenek, czego oczywiście nie przeoczyli komentujący.

Kontrowersje wzbudziło także zdjęcie, na którym Małgorzata Rozenek z synem pozują na tle ruin miasta Majów. Fotografia została okraszona wpisem, w którym instagramerka popełniła literówkę. Błąd wyłapali internauci z sokolim wzrokiem, a Małgosia ironicznie zareagowała na ich przytyki dotyczące poprawnej polszczyzny.

Zobacz też: Internauci wytknęli Małgorzacie Rozenek błąd ortograficzny. Zareagowała w swoim stylu. "Szacuneczek za odpowiedź"

Radosław Majdan komplementuje Małgorzatę Rozenek

Rozenek podzieliła się z internautami także fotografią, a której pozuje na rajskiej plaży. W opisie przyznała, że podczas wyjazdu pragnie odpocząć przed nowymi wyzwaniami:

Ten rok zapowiada się bardzo intensywnie. Cieszę się więc, że mam okazje odpocząć i naładować baterię. Taki czas bardzo mi pomaga poukładać wszystko w głowie, zaplanować i zmagazynować siły na podbój świata.
Zobacz wideo Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na pełnym czułości filmiku z synkiem Henrykiem

Pod zdjęciem uaktywnił się Radosław Majdan, który skomplementował żonę pozującą w bikini:

Pysiuniu, jak fotograf robił to zdjęcie, to się z wrażenia spocił - napisał Radosław, który najprawdopodobniej jest autorem fotografii.

Internauci zareagowali na komentarz Majdana:

Fajnie, że mąż po tylu latach tak dalej jest zafascynowany żoną.
A ilu oglądających się pewnie spociło. Piękna kobieta.
Wcale się nie dziwię. Udanego wypoczynku.
 

Zobaczcie zdjęcie Małgosi, od którego pocą się fotografowie. Piękne?

Więcej o: