Natalia z "Rolnik szuka żony" jest w ciąży! Poprosiła fanów o pomoc w wyborze imienia

Losy 25-letniej Natalii w programie "Rolnik szuka żony" przyciągały przed telewizory tysiące fanów. Ostatecznie ulubienica telewidzów znalazła miłość, a teraz oczekuje na przyjście na świat pierwszego dziecka.

"Rolnik szuka żony" jest jednym z flagowych formatów Telewizji Polskiej. Program cieszy się rosnącą z sezonu na sezon popularnością, zarówno jeśli chodzi o oglądalność, jak i liczbę zgłoszeń do wzięcia udziału w show.

ZOBACZ TEŻ: Jak uczestnicy "Rolnik szuka żony" spędzają święta? Zapytaliśmy. U Marty "zakaz włączania telewizora", Łukasz "nie ma odpoczynku"

W szóstej edycji programu "Rolnik szuka żony" telewidzowie mogli poznać Natalię - piękną 25-latkę szukającą miłości i pragnącą założyć rodzinę. Choć fani formatu przepowiadali jej związek ze Sławomirem. Niestety, on pozostawał niewzruszony na jej zaloty.

CZYTAJ TEŻ: "Rolnik szuka żony". Natalia pokazała nowego partnera. Sławomir może być zazdrosny. "Już się kawaler znalazł?"

Natalia z "Rolnik szuka żony" jest w ciąży. Zdradziła płeć dziecka

Odrzucenie przez Sławomira wyszło Natalii na dobre. Uczestniczka show zakochała się w innym mężczyźnie. Maciej stracił głowę dla Natalii. Chciał mieć pewność, że będzie ją miał tylko dla siebie. Od kilku miesięcy są szczęśliwym małżeństwem i oczekują przyjścia na świat pierwszego wspólnego dziecka. Powiększenie się rodziny to radosny czas dla rodziców. Natalia podzieliła się swoim szczęściem z obserwatorami w sieci, zdradzając przy okazji płeć pociechy. Gwiazda "Rolnika" i jej partner mają jednak problem z wyborem imienia, dlatego na InstaStories zwrócili się do fanów z prośbą o pomoc.

Para rozważa imię Jan lub Ignacy. Które z imion powinni Waszym zdaniem nadać chłopcu? Dajcie znać w komentarzach!