Sylwia Bomba pokazała stare zdjęcie. Kiedyś cierpiała z powodu nadwagi. "Różnica jest spektakularna"

Sylwia Bomba, dzięki swojej koleżance, mogła powspominać czasy wczesnej młodości. W ciągu ostatnich dziesięciu lat celebrytka przeszła sporą metamorfozę.

Czas biegnie nieubłaganie do przodu. Dla niektórych jednak wpływa ten fakt na korzyść. Sylwia Bomba jeszcze kilka lat temu miała sporą nadwagę. Dzisiaj często chwali się wyćwiczoną sylwetką na Instagramie. Gwiazda programu "Googlebox" postanowiła podzielić się z obserwatorami zdjęciem sprzed dekady. Poznalibyście Sylwię w takim wydaniu?

Zobacz też: Sylwia Bomba komentuje plotki o rzekomych operacjach: Pisali, że zrobiłam policzki, spiłowałam zęby [PLOTKERSI EXTRA]

Sylwia Bomba i MaffashionSylwia Bomba na zdjęciu z czasu połogu. "Słabszy okres w życiu"

Zobacz wideo Przerwa na kawę z Sylwią Bombą. "Ważyłam prawie 90 kg. Schudłam 30 kg"

Sylwia Bomba na zdjęciu sprzed lat. Utrata wagi zrobiła swoje

Sylwia Bomba nie ma problemu z wrzucaniem do sieci swoich archiwalnych zdjęć. Ostatnie zestawienie dwóch fotografii ma być motywacją i dowodem na to, że życie może zacząć się po trzydziestce. Sama Sylwia z uśmiechem na twarzy wspomina tamte czasy:

Kiedy myślisz, że już nic nie jest w stanie Cię zaskoczyć... to koleżanka podsyła Ci zdjęcie. 22/23 lata (nie pamiętam dokładnie) vs 35 lat, co myślicie? - pisze Bomba na Instagramie.

Na odpowiedzi fanów nie trzeba było długo czekać. Pod postem pojawiła się lawina komentarzy, pozytywnie oceniających przemianę celebrytki.

 
Oglądałam wczoraj pierwsze odcinki "Gogglebox". Różnica jest spektakularna. Jesteś i powinnaś być motywacją dla tych, co mówią „ nie mogę bo...”. Piękny efekt.
I to właśnie potwierdza, że życie po 30. jest piękniejsze.
Można? Można!!! Prawdziwa Bomba - czytamy w opublikowanych komentarzach.

Choć oczywiście najważniejsze jest to, jak się czujemy, trzeba przyznać, że zmiana Sylwii jest ogromna, a jej sylwetka obecnie wygląda o wiele lepiej.

Sylwia BombaSylwia Bomba reaguje na "zarzuty" fanów. Pokazała zdjęcia sprzed metamorfozy

Więcej o: