Justyna Żyła nie odpuszcza. Tym razem dodała wymowną grafikę: Stronię od toksycznych relacji i niszczących sytuacji

Justyna Żyła po raz kolejny nawiązuje do relacji z byłym mężem. Udostępniła post, w którym odnosi się do tego, co się teraz między nimi dzieje.

O Justynie Żyle zrobiło się głośno w 2018 roku. To wtedy opublikowała na Instagramie wpis, w którym wyznała, że mąż ją zostawił. Od tego momentu trwa publiczne pranie brudów pomiędzy nią a skoczkiem Piotrem Żyłą. Choć oboje układają swoje życie prywatne - on spotyka się ze sporo młodszą aktorką znaną z serialu "19+", Marceliną Ziętek, a ona z tajemniczym mężczyzną, to dalej nie mogą dojść do porozumienia.

Justyna Żyła, Marcelina ZiętekZiętek chwali się "gorącym weekendem" z P. Żyłą. Internauci uderzają w Justynę

Justyna Żyła dodała wymowną grafikę

Ostatnio Justyna Żyła zaatakowała byłego męża z powodu samochodu, który miał jej zabrać. Nawiązała przy okazji do jego partnerki, która jeździ jaguarem. Choć Ziętek nic nie odpowiedziała, to była żona skoczka nie odpuszcza. Tym razem zrelacjonowała w sieci poniedziałkowy poranek i wczesne popołudnie, kiedy to musiała odebrać dzieci ze szkoły. Ze względu na brak samochodu, musieli iść pieszo przez śniegowe zaspy. Nie wystarczyło. Tym razem udostępniła na InstaStories wymowną grafikę, pochodzącą ze strony Gentleman Polska.

Zobacz wideo Piotr i Justyna mają dwoje dzieci

Opatrzyła ją napisem "Stay strong":

Jestem dziwna, bo lubię jasne sytuacje. Lubię wiedzieć, na czym stoję, kto jest kim w tej grze i o co gra. Lubię, gdy ludzie jasno mówią mi, na czym im zależy i czego oczekują - nie udają przyjaciół, nie udają miłości. Jestem dziwna, bo stronię od toksycznych relacji i niszczących sytuacji. Wolę gorzkie słowa od słodkich kłamstw i konkrety od podchodów. Nie lubię, gdy ktoś się mną bawi, kiedy ja traktuje go serio. Boli mnie kłamstwo i złamane obietnice, brak szacunku i strata mojego czasu, za to cenię szczerość - brzmi treść.

Wpis Justyny ŻyłyWpis Justyny Żyły Screen z Instagram.com/ justynazyla

Nie da się nie zauważyć, że w tym wyznaniu jest sporo rozczarowania i bólu. Czyżby Justyna Żyła nie mogła wybaczyć byłemu mężowi, bo za bardzo ją zranił?

Justyna Żyła, Maciej KurzajewskiJustyna Żyła wmieszała w swoje rodzinne kłótnie Macieja Kurzajewskiego

Więcej o: