Joanna Krupa chwali się "latem w styczniu". Na plaży towarzyszy jej drepcząca z piłką Asha. "Ale urosła"

Oglądanie relacji Joanny Krupy z plaży przy ponad kilkunastostopniowym mrozie w Polsce wzbudziło w niektórych internautach prawdziwą zazdrość. Wakacyjny widok osłodziła za to obecność Ashy. Dziewczynka bawi się w najlepsze, biegając z piłką przy czuwającej mamie.

Joanna Krupa korzysta ze słonecznej pogody w Stanach, odpoczywając nad brzegiem Pacyfiku w Malibu. W grudniu jurorka programu "Top Model" po raz pierwszy zabrała małą Ashę na plażę, co z chęcią zrelacjonowała na Instagramie. Dziewczynka polubiła zabawy na gorącym piasku i coraz częściej jest bohaterką wakacyjnych zdjęć na profilu popularnej mamy. Dla wiernych fanów gwiazdy widok Ashy i obserwacja jej rozwoju nie są niczym nadzwyczajnym, jednak wielu internautów zauważyło, że córka Krupy jest już naprawdę duża. 

Joanna KrupaJoanna Krupa zabrała Ashę na plażę. "Pierwszy raz". Fani nie mogą przestać się zachwycać

Joanna Krupa na plaży z Ashą

"Wielka dziewczynka, a niedawno się urodziła" - napisał pod najnowszym postem Krupy jeden z użytkowników Instagrama. Choć określenie "niedawno" jest pojęciem względnym, to rzeczywiście stosunkowo w niedalekiej przeszłości informowaliśmy dopiero o pierwszej ciąży Joanny, a już z ust modelki padły słowa o planowaniu drugiego dziecka. "Mała Asha" też już nie jest taka mała. Dziewczynka ochoczo towarzyszy mamie podczas wypadów na plażę i dzielnie trenuje stawianie kroków na piasku. 

Zobacz wideo Joanna Krupa pilnuje bawiącej się na plaży Ashy

Na profilu Joanny oprócz filmików z rodzinnego plażowania pojawiło się zdjęcie Ashy, które zebrało mnóstwo pozytywnych komentarzy. Internauci widzą w dziecku ogromne podobieństwo do rodziców. 

Wykapana mamusia. Jak bliźniaczka!
Mała Asia. Ale urosła!
Córeczka tatusia. Podobna. 

Julia Kamińska, Piotr JasekKamińska ujawniła nam, że lockdown był testem dla jej związku ze starszym partnerem

Asha w kolorowym ubranku plażowym pozuje do zdjęcia ze spiętymi w kitkę włosami, a dumna mama chwali się letnią aurą i czasem spędzonym z córką. 

Lato w styczniu z moją księżniczką. 
 

Zgadzacie się z opiniami internautów, że Asha to wizualna kopia Joanny?

Więcej o: