Ben Affleck i Ana de Armas rozstali się! Para zerwała przez telefon. "Ona podjęła decyzję"

Ben Affleck od roku spotykał się z kubańską aktorką Aną de Armas. "People" donosi, ze ich związek to już przeszłość. Para podobno zerwała przez telefon.

Życie prywatne Bena Afflecka nie jest usłane różami. Aktor jakiś czas temu zmagał się z uzależnieniem od alkoholu, a w trudnej sytuacji pomagała mu jego była partnerka, Jennifer Garner. Ponad dwa lata temu media obiegły szokujące zdjęcia, na których ex-żona odwozi Afflecka do kliniki odwykowej. Aktor na szczęście trudne chwile ma już za sobą i stara się na nowo ułożyć sobie życie uczuciowe. Od kilku miesięcy zagraniczne media rozpisywały się o jego relacji z młodszą o 16 lat aktorką Aną de Armas. Wygląda jednak na to, że ich związek to już przeszłość. 

Ben Affleck trafił na odwykBen Affleck znów trafił na odwyk. Do kliniki odwiozła go Jennifer Garner

Ben Affleck i Ana de Armas rozstali się. Para zerwała przez telefon

Relacja Amerykanina i Kubanki wydawała się kwitnąć. Poznali się na planie thrillera "Deep Water" i szybko się w sobie zauroczyli. Na profilach w mediach społecznościowych pojawiały się ich wspólne zdjęcia, a kwarantanna, którą spędzili razem w Los Angeles, miała ich jedynie do siebie zbliżyć. Gdy para zamieszkała razem, zagraniczna prasa zaczęła rozpisywać się o ich planach dotyczących zaręczyn. Ana de Armas doskonale dogadywała się z trójką dzieci Afflecka z jego małżeństwa z Jennifer Garner.

Zobacz wideo Oni kiedyś byli razem. Zapomniane związki show-biznesu

Niestety, wszystko wskazuje na to, że ich roczna sielanka dobiegła końca. Jak donosi "People", para rozeszła się:

Rozstanie było polubowne, ale to ona podjęła decyzję. Ben i Ana podążali w swoim życiu w różnych kierunkach i przestali mieć takie same cele. Oboje nie mogli poradzić sobie z różnicami i zdecydowali się zakończyć swój związek - czytamy na łamach People.
 

Ana de Armas z dziećmi Bena AffleckaAna de Armas bawi się z dziećmi Bena Afflecka

Portal twierdzi, że decyzję o rozstaniu podjęli przez telefon. Żadna ze stron nie odniosła się do informacji o rozpadzie związku. Zobaczcie w naszej galerii zdjęcia paparazzi, na których uwieczniono ich związkową sielankę. 

Więcej o: