Krzysztof Rutkowski rapuje w "hicie" disco polo. Zenek Martyniuk czuje oddech konkurencji na plecach?

Tak. Oczy Was nie mylą. Najpopularniejszy detektyw bez licencji, Krzysztof Rutkowski, nagrał właśnie pierwszy utwór muzyczny. My wróżymy mu karierę. A Wy?

Krzysztof Rutkowski jest jedną z najbarwniejszych postaci polskiego show-biznesu. Mąż Mai Pilch uwielbia przepych i nietypowe stroje, a jego fryzura z pewnością przejdzie do historii. Choć utracił licencję detektywa wiele lat temu, wciąż czynnie pomaga w rozwiązywaniu spraw, które spędzają sen z powiek Polakom.

ZOBACZ TEŻ: Krzysztof Rutkowski komentuje film Latkowskiego "Nic się nie stało": Majdan nie pasuje mi do tego zestawienia [TYLKO U NAS]

Detektyw Rutkowski jest też czynnym komentatorem wydarzeń społecznych. Zabrał głos nie tylko w sprawie filmu Latkowskiego, ale także koronasceptyzmu Edyty Górniak, który skrytykował.

CZYTAJ TEŻ: Krzysztof Rutkowski wyśmiewa koronasceptyczną Edytę Górniak: Zmień dostawcę kawy, bo ci się w głowie przewraca

Krzysztof cieszy się olbrzymim powodzeniem wśród płci przeciwnej. Mimo że obecnie układa sobie życie u boku Mai Pilch, której przed ołtarzem ślubował, że jej nie opuści aż do śmierci, zdarzały się mu się wpadki w wierności. Detektyw romansował między innymi z "Wodzianką" Kuby Wojewódzkiego.

POLECAMY: "Wodzianka" o szczegółach romansu z Rutkowskim. Dopiekła też jego narzeczonej. "Jak odbijałaś faceta Luizie, walczyłaś o prawa kobiet?"

Krzysztof Rutkowski rapuje w piosence disco polo. Co na to Zenek Martyniuk?

Okazuje się, że wciąż nieznane są kolejne kroki w karierze Krzysztofa Rutkowskiego, który zaskoczył swoich fanów i udzielił się w utworze muzycznym. Detektyw zarapował w piosence disco polo:

Bo najprościej jest razem dla siebie żyć. Kochać siebie aż do utraty sił, bo moje serce mocno bije - słyszymy na nagraniu.

Zobaczcie teledysk. Myślicie, że Zenek powinien zacząć martwić się o rosnącą konkurencję?

 
Więcej o: