Piotr Zelt musiał znaleźć nowe zajęcie. Będzie zarabiał na swojej wielkiej pasji. "To do roboty!"

Piotr Zelt, jak wielu jego kolegów po fachu, przez sytuację wywołaną pandemią, nie jest w stanie utrzymać się wyłącznie z aktorstwa. Zelt postanowił się przebranżowić. Jego nowa praca może zaskoczyć!

Koronawirus spowodował liczne problemy na rynku pracy. Pandemia nie oszczędza też aktorów, którzy muszą liczyć się z tym, że nie wrócą szybko na plany filmowe, serialowe lub do teatru. W tej sytuacji jest również Piotr Zelt, który zdecydował się wprowadzić w życie plan awaryjny. Aktor znalazł pracę w zupełnie innym zawodzie, który jednak jest bliski jemu sercu. Zelt zajmuje się teraz pewnym sportem.

Marcin MillerMarcin Miller zaczął dorabiać na budowie. Gwiazdor disco polo kupił drogi sprzęt

Zobacz wideo Patrycja z "Top Model" o zakażeniu koronawirusem

Piotr Zelt zmienił pracę. Teraz aktora możemy znaleźć... na stoku narciarskim

Zelt bardzo ceni sobie aktywność fizyczną, a gwiazda "Trzynastego posterunku" w szczególności uwielbia narty. To właśnie z tym sportem związana jest nowa praca aktora. Piotr po specjalnych przygotowaniach i kursach został instruktorem jazdy na nartach.

No cóż. To do roboty! - napisał Zelt na Instagramie, pokazując zdjęcie specjalnej książeczki, zawierającej indeks szkoleń i praktyk w sportach śnieżnych, wydanej przez Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa Polskiego Związku Narciarskiego.

Aktor w wywiadach często wspominał o swojej narciarskiej pasji. Dzięki temu na pewno nowe zajęcie jest w pewnej mierze przyjemnością.

 
Na nartach jeżdżę od piątego roku życia i kocham ten sport. Miałem więc więcej czasu i postanowiłem znaleźć nowe. To pomysł na to, żeby nie zwariować w trudnych czasach i zarobić na życie, bo glazury nie umiem układać - zdradził magazynowi "Świat i ludzie" Piotr.

Tomasz SzczepanikZnany muzyk i jego żona prowadzą restaurację. Nie dostają żadnej pomocy od rządu

Niestety w wyniku obostrzeń stoki narciarskie również pozostają nieczynne. Zelt liczy jednak na szybki powrót do pracy i ma nadzieję, że wkrótce część obostrzeń zostanie zniesiona. Jesteście zaskoczeni nowym zajęciem aktora?

Więcej o: