Lara Gessler pokazała, jak zmieniło się jej ciało po ciąży. Zamieściła zdjęcie z odsłoniętym brzuchem

Lara Gessler pochwaliła się selfie na Instagramie. Świeżo upieczona mama zapozowała w szortach i sportowym staniku, a przy okazji pokazała, jak zmieniło się jej ciało po urodzeniu dziecka.

Lara Gessler jesienią ubiegłego roku po raz pierwszy została mamą. Córka Magdy Gessler z Piotrem Szelągiem dokładnie 21 października przywitali na świecie córkę. Mama trzymiesięcznej Neny bardzo szybko pochwaliła się radosną nowiną na Instagramie. Właśnie w mediach społecznościowych regularnie relacjonuje swoje macierzyństwo. Pokazuje wspólne zdjęcia z córką, a także odpowiada na pytania obserwatorek. Mimo że córka Lary Gessler ma niespełna trzy miesiące, to już ma za sobą kilka podróży. Była już w polskich górach, a także na hiszpańskiej wyspie Fuerteventura, gdzie przebywa z rodzicami do dziś. Jej mama niedawno pochwaliła się nowym zdjęciem na Instagramie, na którym możemy zobaczyć, jak zmieniło się jej ciało po ciąży.

Lara Gessler pokazała ciało po ciąży

Lara Gessler z rodziną od kilku tygodni wygrzewa się na słonecznej Fuerteventurze. Jak sama zapewniała, wybrała ten cel podróży ze względów bezpieczeństwa, bowiem jest tu bardzo mało przypadków zakażeń koronawirusem. Celebrytka najchętniej spędza czas na plaży. Podczas przygotowań do wyjścia zrobiła sobie selfie w lustrze, na którym miała jedynie sportowy stanik, a także szorty, dzięki czemu jej obserwatorzy mogli zobaczyć jej brzuch. Jak zmieniło się ciało Lary Gessler po ciąży? Świeżo upieczona mama szybko wróciła do formy i prezentuje się świetnie. Zobaczcie zresztą sami.

Lara GesslerLara Gessler instagram.com@lara_gessler

ZOBACZ WIDEO:

Zobacz wideo Lara Gessler pokazała pokój swojej córki

ZOBACZ TEŻ: Lara Gessler uczyła się w Nowym Jorku, ale to kierunek jaki skończyła w Warszawie bardziej nas zaskoczył. Nie jest związany z kulinariami

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.