Agnieszka Kaczorowska w pierwszej ciążowej sesji. "Uważajcie, o czym marzycie". Zdradziła nam, czy chciałaby chłopca czy dziewczynkę

Agnieszka Kaczorowska potwierdziła, że jest w drugiej ciąży. Z tej okazji celebrytka pochwaliła się na Instagramie efektami ciążowej sesji zdjęciowej. W rozmowie z nami powiedziała o płci drugiej pociechy.

Agnieszka Kaczorowska jakiś czas temu zaczęła być mniej aktywna na Instagramie. Fani w komentarzach dopytywali tancerkę, czy jest w ciąży, ale ta pisała jedynie, że takie pytania są nie na miejscu. W końcu jednak oficjalnie potwierdziła, że ona i Maciej Pela spodziewają się drugiej pociechy. W rozmowie z Plotkiem zdradziła, że marzy o chłopcu.

Czekamy, aż poznamy płeć i wtedy będziemy myśleć intensywnie nad imieniem. Ja trochę po cichu marzę o chłopcu... ale jeśli będzie druga dziewczyna, też będziemy szczęśliwi - powiedziała w rozmowie z nami.

Teraz, kiedy Kaczorowska jest po pierwszym trymestrze ciąży, a stan gwiazdy nie jest już tajemnicą - postanowiła podzielić się z fanami efektami ciążowej sesji zdjęciowej.

Agnieszka Kaczorowska z meżęmAgnieszka Kaczorowska jest w drugiej ciąży. Zdradziła, dlaczego trzymała to w tajemnicy

Zobacz wideo Jak Agnieszka Kaczorowska reaguje na "dobre rady" innych mam?

Agnieszka Kaczorowska w pierwszej ciążowej sesji

Agnieszka Kaczorowska publikowała ostatnio na Instagramie zdjęcia, na których zasłaniała sylwetkę. Teraz gwiazda "Klanu" postanowiła pochwalić się ciążowymi kształtami. Na jej Instagramie pojawiły się więc zdjęcia z plenerowej, ciążowej sesji zdjęciowej, na których Pela trzyma dłoń na brzuchu Kaczorowskiej. 

 

Obok uroczych kadrów znalazł się też obszerny wpis. 

Kiedyś powiedziałam sobie, że do trzydziestki będę mieć dwójkę dzieci... Uważajcie, o czym marzycie, drogie kobiety! - śmiała się.
A tak serio... jesteśmy przeszczęśliwi, bo to prawda, że spodziewamy się drugiego dziecka. Mieliśmy tą wiadomością podzielić się za kilka tygodni, ale napływające pytania mediów i Wasza ciekawość nakłoniły nas do tego, aby już teraz podzielić się naszą radością - napisała.

Kaczorowska zdradziła przy tym, że pierwsze tygodnie ciąży nie były dla niej łatwe. 

Za mną bardzo trudny czas. W sumie można powiedzieć, że na 2-3 tygodnie zapadłam w sen zimowy...dosłownie. I dlatego Maciek ostatnio robił w domu praktycznie wszystko (DZIELNY ON). Ale myślę, że wszystko zmierza ku lepszemu - cieszyła się.

Aga Kaczorowska opublikowała zdjęcie z Emilką. Jest już duża!Agnieszka Kaczorowska dawno nie pokazywała córki. Opublikowała nowe zdjęcie. Emilka jest już duża!

Młodym rodzicom gratulujemy i życzymy zdrowia. 

Więcej o: