Anna i Robert Lewandowscy chcą mieć kolejne dziecko. Trenerka jest bardzo szczera: Planuję więcej

Robert i Anna Lewandowscy są szczęśliwymi rodzicami dwóch córek. Jak się okazuje, w planach mają już trzecie dziecko.

Anna Lewandowska w maju zeszłego roku urodziła drugie dziecko - córkę Laurę. Druga ciąża trenerki, podobnie jak pierwsza, była szeroko opisywana w mediach, a sama zainteresowana tylko podsycała zainteresowanie kolejnymi zdjęciami, które zamieszczała na Instagramie. Trenerka chętnie opowiada w swoich mediach społecznościowych o treningach, a także o macierzyństwie. Nic więc dziwnego, że o planach na trzecie dziecko również poinformowała w sieci.

Anna Lewandowska i Robert LewandowskiAnna i Robert Lewandowscy tańczą w rytm romantycznej piosenki. Zakończenie szalone

Anna Lewandowska chce mieć trzecie dziecko 

Możliwie, że w tym roku będzie czekało nas kolejne baby boom w polskim show-biznesie. Właśnie dowiedzieliśmy się, że Agnieszka Kaczorowska jest w drugiej ciąży, a teraz plany o kolejnym dziecku zaczęła snuć Anna Lewandowska. Żona Roberta Lewandowskiego urządziła transmisje na Instagramie, podczas której oczywiście ćwiczyła wraz ze swoimi obserwatorkami. Chwilę później w komentarzach pojawiła się cała masa komplementów, a także pytań. Co poniektóre z nich dotyczyły macierzyństwa Lewandowskiej.

Jesteś piękna! Aniu, masz malutki brzuszek po ciążach, jak siedzisz. Po każdym kolejnym dziecku wygląda Pani coraz lepiej, chciałabym tak - napisała jedna z internautek.

Co ciekawe, szybko doczekała się odpowiedzi od Anny Lewandowskiej, która tym samym zdradziła, że planuje powiększenie swojej rodziny.

Dziękuję, hihi, planuję więcej - odpisała trenerka.

Anna LewandowskaAnna Lewandowska instagram.com@annalewandowskahpba

Myślicie, że już niedługo Anna Lewandowska pochwali się kolejną, szczęśliwą nowiną?

Zobacz wideo Reakcja Anny Lewandowskiej na zwycięstwo "Lewego"

ZOBACZ TEŻ: Anna Lewandowska zdradziła, dlaczego na gali zasłaniała dekolt ręką. Powiedziała też fance, jakim człowiekiem jest Robert

Więcej o: